678661-2026 - Competition
Croatia – Passenger information system – E-ticketing faza 2; Grupa 1 - Unapređenje sigurnosti postojećeg sustava implementacijom video nadzora; Grupa 2 - Nadogradnja e-ticketing sustava
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: E-ticketing faza 2; Grupa 1 - Unapređenje sigurnosti postojećeg sustava implementacijom video nadzora; Grupa 2 - Nadogradnja e-ticketing sustava
Description: 1. GRUPA: Unaprjeđenje sigurnosti postojećeg sustava implementacijom videonadzora • ugradnja videonadzora u 180 autobusa 2. GRUPA: Nadogradnja e-Ticketing sustava • postavljanje dodatna 132 validatora u svim gradskim autobusima • postavljanje 8 automata za prodaju karata i nadopunu vrijednosnih kartica • instalacija 20 informacijskih panela na autobusnim stajalištima • kreiranje modula Upravljanje korisničkim računom te dodavanje novih funkcionalnosti unutar sustava prodaje.
Internal identifier: VN-EBR-7/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48813000 Passenger information system
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Unapređenje sigurnosti postojećeg sustava implementacijom video nadzora
Description: Ugradnja videonadzora u 180 autobusa.
Internal identifier: VN-EBR-7/26-1
Additional classification (cpv): 32323500 Video-surveillance system
Lot: LOT-0002
Title: Nadogradnja e-ticketing sustava
Description: • postavljanje dodatna 132 validatora u svim gradskim autobusima • postavljanje 8 automata za prodaju karata i nadopunu vrijednosnih kartica • instalacija 20 informacijskih panela na autobusnim stajalištima • kreiranje modula Upravljanje korisničkim računom te dodavanje novih funkcionalnosti unutar sustava prodaje Postojeći e-Ticketing sustav je implementiran na Windows 11 operativnom sustavu stoga je nužno uskladiti programsko rješenje sa istim.
Internal identifier: VN-EBR-7/26-2