678723-2026 - Competition
Bulgaria – Construction materials – „Доставка на бетон и бетонови изделия за нуждите на ОП „Комунални дейности“ по три обособени позиции“
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на бетон и бетонови изделия за нуждите на ОП „Комунални дейности“ по три обособени позиции“
Description: Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на бетон и бетонови изделия за нуждите на ОП „Комунални дейности“, както следва: Обособена позиция № 1: доставка на различни класове бетон за строителни и инфраструктурни обекти. Обособена позиция № 2: доставка на сиви бетонни изделия, включително бордюри, плочи, тротоарни елементи и други бетонови продукти. Съответните видове и количество материали, предмет на отделните доставки ще се определят от Възложителя, според конкретната му необходимост и финансови възможности. Посочените в техническата спецификация видове са ориентировъчни, поради което не обвързват и не задължават Възложителят да ги заяви в пълният им вид.
Internal identifier: 604149
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44110000 Construction materials
Additional classification (cpv): 44114000 Concrete, 44114100 Ready-mixed concrete, 44114200 Concrete products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Доставка на бетон“
Description: Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на различни класове бетон за строителни и инфраструктурни обекти. Съответните видове и количество материали, предмет на отделните доставки ще се определят от Възложителя, според конкретната му необходимост и финансови възможности. Посочените в техническата спецификация видове са ориентировъчни, поради което не обвързват и не задължават Възложителят да ги заяви в пълният им вид. ​​​​​​​
Internal identifier: 604647
Main classification (cpv): 44114000 Concrete
Lot: LOT-0002
Title: „Доставка на бетонови изделия“
Description: Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на доставка на сиви бетонни изделия, включително бордюри, плочи, тротоарни елементи и други бетонови продукти​​​​​​​. Съответните видове и количество материали, предмет на отделните доставки ще се определят от Възложителя, според конкретната му необходимост и финансови възможности. Посочените в техническата спецификация видове са ориентировъчни, поради което не обвързват и не задължават Възложителят да ги заяви в пълният им вид. ​​​​​​​
Internal identifier: 604662
Main classification (cpv): 44114200 Concrete products