678730-2026 - Competition
Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby obiektów Tarnogórskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Spółka z o.o. w Tarnowskich Górach
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby obiektów Tarnogórskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Spółka z o.o. w Tarnowskich Górach
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby obiektów Tarnogórskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Spółka z o.o. w Tarnowskich Górach, ul. Obwodnica 8 w 2027 roku wraz z dystrybucją zgodnie z taryfą operatora. 2. Szacunkowa ilość: 2100 MWh (2 100 000 kWh) Szacunkowa ilość zamawianej energii, ma charakter jedynie orientacyjny (szacunkowy) służący do porównania złożonych ofert, w żadnym wypadku nie stanowi ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii w podanej ilości. Rzeczywista ilość dostarczonej energii elektrycznej wynikać będzie z bieżących wskazań układów pomiarowo – rozliczeniowych, punktu poboru i może ulec zmniejszeniu jak i zwiększeniu w związku z rzeczywistym zużyciem energii elektrycznej. Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenie w stosunku do Zamawiającego z tytułu niepobrania przewidywanej w pkt. 1 umownej ilości energii. Rozliczenie za dostawę energii elektrycznej następować będzie w oparciu o faktyczne ilości zużytej energii elektrycznej zgodnie z cenami jednostkowymi określonymi w Formularzu Ofertowym, złożonym przez Wykonawcę. Zamawiający informuje, że udzieli Wykonawcy wszelkich pełnomocnictw oraz przekaże Wykonawcy niezbędne informacje i dokumenty po wyborze najkorzystniejszej oferty lub zawarciu umowy, w każdym przypadku, jeżeli będzie to konieczne do prawidłowej realizacji umowy w sprawie zamówienia publicznego. Również do przeprowadzenia wszelkich działań koniecznych do zmiany sprzedawcy energii elektrycznej. Energia elektryczna powinna być dostarczana całodobowo do punktu poboru. Punkty Poboru: 1. 590322400800588091 – Hala Sportowa ul. Obwodnica 8, 42-600 Tarnowskie Góry Grupa Taryfowa: C21 Moc umowna: 110 kW 2. 590322400800299737 – Park Wodny Zasilanie Rezerwowe ul. Obwodnica 8, 42-600 Tarnowskie Góry Grupa Taryfowa: B23 Moc umowna: 265 kW 3. 590322400800042104 - Park Wodny Zasilanie Podstawowe ul. Obwodnica 8, 42-600 Tarnowskie Góry Grupa Taryfowa: B23 Moc umowna: 386 kW 4. 590322400800883332 – Przepływomierz ścieków ul. Obwodnica Dz. 1125/3, 42-600 Tarnowskie Góry Grupa Taryfowa: G11 Moc umowna: 2 kW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby obiektów Tarnogórskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Spółka z o.o. w Tarnowskich Górach, ul. Obwodnica 8 w 2027 roku
Internal identifier: ZP.18/2026
678730-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa – Sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby obiektów Tarnogórskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Spółka z o.o. w Tarnowskich Górach
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ZP.18/2026