2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa maszyny zmęczeniowej o zakresie pomiarowym do 250 kN wraz z przyłączeniem dodatkowego siłownika Instron 50 kN
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Instytutu Techniki Budowlanej fabrycznie nowej hydraulicznej maszyny zmęczeniowej o zakresie pomiarowym do 250 kN wraz z przyłączeniem do układów: hydraulicznego, sterowania i pomiarowego posiadanego przez Zamawiającego dodatkowego siłownika hydraulicznego firmy Instron (model: A1740-4018 w celu dokładnego określenia parametrów technicznych siłownika hydraulicznego, wymagana jest wizja lokalna przez oferenta) o zakresie pomiarowym 50 kN z dostawą do filii Zakładu NZK w Katowicach - zgodnie z rozdziałem III SWZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: zgodnie z Rozdziałem III SWZ
Internal identifier: TO.260.20TA.2026
678755-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: zgodnie z Rozdziałem III SWZ
Wewnętrzny identyfikator: TO.260.20TA.2026