678821-2026 - Competition
Netherlands – Social work services with accommodation – Wmo Safehouse Regio Midden-IJssel
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wmo Safehouse Regio Midden-IJssel
Description: Gemeente Deventer sluit als penvoerder namens Regio Midden-IJssel (gemeenten Deventer, Lochem, Olst-Wijhe, Raalte en Zutphen) raamovereenkomsten voor Wmo Safehouse. Het betreft tijdelijk verblijf in een abstinente en veilige woonomgeving met herstelgerichte begeleiding voor inwoners vanaf 18 jaar die na een klinische behandeling voor verslavingsproblematiek ondersteuning nodig hebben bij hun herstel en uitstroom naar zelfstandig wonen. De tarieven worden door de aanbestedende dienst vastgesteld; gunning vindt plaats op kwaliteit. De raamovereenkomsten gaan in op 1 januari 2028 en lopen tot en met 31 december 2031, met een optie tot verlenging van twee maal twee jaar Raamovereenkomsten voor in totaal 25 plekken Safehouse, te sluiten met 6 aanbieders. Looptijd 1 januari 2028 tot en met 31 december 2031, met een optie tot verlenging van 2 x 2 jaar (maximaal tot en met 31 december 2035). Geen afnamegarantie.
Internal identifier: RMIJ-2026-SH
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Europese openbare procedure voor sociale en andere specifieke diensten (afdeling 2.3.4 Aanbestedingswet 2012). De procedure kent één fase waarin achtereenvolgens de uitsluitingsgronden, de geschiktheidseisen en de gunningscriteria worden beoordeeld. De tarieven worden door de aanbestedende dienst vastgesteld; gunning vindt plaats op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding, uitsluitend op kwaliteit. Er zijn twee vragenrondes en een inlichtingenbijeenkomst. Voorafgaand aan definitieve gunning vindt een toets op grond van de Wet Bibob plaats. Met de inschrijvers die in de rangorde direct na de gecontracteerde inschrijvers eindigen, wordt een wachtkamerovereenkomst gesloten Gunning op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding, uitsluitend op kwaliteit; de tarieven zijn vastgesteld door de aanbestedende dienst.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85311000 Social work services with accommodation
Additional classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De opties betreffen een verlenging van de overeenkomst. Zie voor meer informatie de Aanbestedingsleidraad Safehouse.