678865-2026 - Competition
Poland – Apparatus for measuring radiation – Zakup i dostawa fabrycznie nowego przenośnego detektora do pomiaru skażeń promieniotwórczych i identyfikacji radionuklidów emitujących promieniowanie gamma wraz z zapewnieniem serwisu posprzedażowego w okresie gwarancji oraz przeprowadzeniem instruktażu – 1szt.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa fabrycznie nowego przenośnego detektora do pomiaru skażeń promieniotwórczych i identyfikacji radionuklidów emitujących promieniowanie gamma wraz z zapewnieniem serwisu posprzedażowego w okresie gwarancji oraz przeprowadzeniem instruktażu – 1szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest: "Zakup i dostawa fabrycznie nowego przenośnego detektora do pomiaru skażeń promieniotwórczych i identyfikacji radionuklidów emitujących promieniowanie gamma wraz z zapewnieniem serwisu posprzedażowego w okresie gwarancji oraz przeprowadzeniem instruktażu – 1szt". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego (ul. Raciborska 39, 40-074 Katowice). Koszt transportu, ubezpieczenia na czas dostawy i wniesienia po stronie Wykonawcy. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp.
Internal identifier: OA.272.13.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38341000 Apparatus for measuring radiation
Additional classification (cpv): 38341600 Radiation monitors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup i dostawa fabrycznie nowego przenośnego detektora do pomiaru skażeń promieniotwórczych i identyfikacji radionuklidów emitujących promieniowanie gamma wraz z zapewnieniem serwisu posprzedażowego w okresie gwarancji oraz przeprowadzeniem instruktażu – 1szt.” Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego (ul. Raciborska 39, 40-074 Katowice). Koszt transportu, ubezpieczenia na czas dostawy i wniesienia po stronie Wykonawcy.
678865-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: OA.272.13.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38341000 Aparatura do mierzenia promieniowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38341600 Monitory do śledzenia promieniowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001