See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: MEDICAMENTE PNS
Description: Încheierea unui acord cadru pentru furnizarea de MEDICAMENTE PNS pentru activitatea medicală din cadrul spitalului, structurate în 55 loturi. Lista loturilor cu descrierea fiecărui lot în parte, cu cantități și valori estimate aferente atât pentru contractele minime și maxime ale contractelor subsecvente cât și pentru acordul cadru sunt precizate în Anexa 1 – Secțiunea III Caiet de sarcini. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 18 zile. Termenul limita în care se va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/informații suplimentare este în a 11-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 4283929 2023 27931
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: IMUNOGLOBULINA NORMALA PT.ADM.INTRAVASCULARA SOL.PERF 5G/FLAC
Description: ILivrarea de MEDICAMENTE PNS conform specificațiilor Caietului de sarcini anexa 1
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: IMUNOGLOBULINA NORMALA PT.ADM.INTRAVASCULARA SOL.PERF 2.5 G/FLAC.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: IMUNOGLOBULINA NORMALA PT.ADM.INTRAVASCULARA SOL.PERF 20G/FLAC
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: SIPONIMOD Pachete/kituri de titrare a câte 12 comprimate filmate în blist. PA/Al/PVC/Ai în portofel
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: SIPONIMOD COMPR. FILM. 0.25 MG
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: SIPONIMOD COMPR. FILM., 1 mg
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: SIPONIMOD COMPR. FILM. 2MG
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: OZANIMODUM CAPS., 0,23mg+0,46mg - pachet de initiere tratament
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: OZANIMODUM CAPS., 0,92mg
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: ELTROMBOPAG COMPR. FILM. / 25 mg
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: ELTROMBOPAG COMPR. FILM. / 50 mg
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: ARSENICUM TRIOXIDUM CONC. PT. SOL. PERF. / 10 MG
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: ATEZOLIZUMAB CONC. PT. SOL. PERF. / 1200mg
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: ATEZOLIZUMAB CONC. PT. SOL. PERF./ 840mg
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: AZACITIDINUM PULB. PT. SUSP. INJ. / 100 MG
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: BENDAMUSTINUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 100 mg
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: BENDAMUSTINUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 25 mg
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: BEVACIZUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. / 400 mg
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: BEVACIZUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. / 100 mg
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: BLEOMYCIN SULFAS PULB. PT. SOL. INJ, 15000U
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: BLINATUMOMAB PULB. PT. CONC. SI SOL. PT. SOL. PERF. / 38,5 micrograme
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: BORTEZOMIBUM PULB. PT. SOL. INJ. / 3.5 mg
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: BRENTUXIMAB VEDOTIN PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. / 50 mg
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: CALCII FOLINAS SOL. INJ./PERF. / 100 mg
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: CISPLATINUM CONC. PT. SOL. PERF. / 100 mg
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: CISPLATINUM CONC. PT. SOL. PERF. / 50 mg
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: CYCLOPHOSPHAMIDUM PULB.PT.SOL.INJ/PERF./ 200 mg
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: CYCLOPHOSPHAMIDUM PULB.PT.SOL.INJ/PERF. 1000mg/2mL-2mL
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: CYCLOPHOSPHAMIDUM PULB.PT.SOL.INJ/PERF. 500mg/1mL-1mL
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: CYTARABINUM SOL. INJ/PERF 20mg/mL -5mL
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: DURVALUMABUM CONC.PT.SOL.PERF. / 500MG
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: DURVALUMABUM CONC.PT.SOL.PERF. / 120MG
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: GEMCITAMBINUM CONC. PT. SOL.PERF. 1000mg
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: IPILIMUMAB CONC. PT. SOL. PERF. / 50 MG
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: IPILIMUMAB CONC. PT. SOL. PERF. / 200 MG
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: MOGAMULIZUMAB CONC. PT. SOL. PERF. 20mg
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: NIVOLUMABUM CONC.PT.SOL PERF. / 40 mg
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: NIVOLUMABUM CONC.PT.SOL PERF./ 100 mg
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: PERTUZUMAB CONC. PT. SOL. PERF. / 420 mg
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Title: RAMUCIRUMAB CONC. PT. SOL. PERF. / 100 mg
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: RITUXIMABUM CONC.PT.SOL.PERF. / 500 mg
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Title: RITUXIMABUM CONC.PT.SOL.PERF. / 100 mg
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Title: ROMIPLOSTIMUM PULB. PT. SOL. INJ. / 250 mcg
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Title: TRASTUZUMAB EMTANSINUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. / 100 mg
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Title: TRASTUZUMAB EMTANSINUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. / 160 mg
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Title: TRASTUZUMABUM PULB.PT.CONC.PT.SOL.PERF, 150mg
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: SILTUXIMABUM CONC. PT. SOL. PERF., 100mg
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Title: SILTUXIMABUM CONC. PT. SOL. PERF., 400mg
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Title: EMICIZUMABUM SOL. INJ., 60mg
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Title: EMICIZUMABUM SOL. INJ., 105 mg
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Title: EMICIZUMABUM SOL. INJ., 150mg
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Title: EMICIZUMABUM SOL. INJ., 30mg
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Title: PROCARBAZINUM CAPS, 50mg
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Title: SIMOCTOCOG ALFA (FACTOR VIII DE COAGULARE) PULB+SOLV. PT SOL INJ, 1000UI
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Title: SIMOCTOCOG ALFA (FACTOR VIII DE COAGULARE) PULB+SOLV. PT SOL INJ, 2000UI
Internal identifier: 55