2. Procedure
Procedure
Title: ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ
Description: ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ» για την κάλυψη των αναγκών στις αντίστοιχες υπηρεσίες της Οργανικής Μονάδας Εδρας «Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ» και της Αποκεντρωμένης Οργανικής Μονάδας «ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ» του ενιαίου ΝΠΔΔ με την επωνυμία Γενικό Νοσοκομείο Αττικής «Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ - ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ».
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ» για την κάλυψη των αναγκών στις αντίστοιχες υπηρεσίες της Οργανικής Μονάδας Εδρας «Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ» και της Αποκεντρωμένης Οργανικής Μονάδας «ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ» του ενιαίου ΝΠΔΔ με την επωνυμία Γενικό Νοσοκομείο Αττικής «Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ - ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ».