2. Procedure
Procedure
Title: Υπηρεσία συντήρησης και λειτουργίας αντλιοστασίων βιολογικού ΔΕ Καρπάθου
Description: Αντικείμενο της σύμβασης αποτελεί η παροχή υπηρεσιών λειτουργίας και συντήρησης της Εγκατάστασης Επεξεργασίας Λυμάτων (Ε.Ε.Λ.) στα Πηγάδια Καρπάθου, τη συντήρηση – λειτουργία των επτά αντλιοστασίων εξυπηρέτησης της ΕΕΛ. του συνολικού μήκους – γραμμής αγωγού όδευσης λυμάτων στην εγκατάσταση της Ε.Ε.Λ., για χρονικό διάστημα τριάντα έξι (36) μηνών, ώστε να εξασφαλίζεται η σωστή και απρόσκοπτη λειτουργία τους,
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90481000 Operation of a sewage plant
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Υπηρεσία συντήρησης και λειτουργίας αντλιοστασίων βιολογικού ΔΕ Καρπάθου