See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Osebna varovalna oprema za zaposlene Luke Koper d.d. za obdobje štirih let (sklopi 1 do 5)
Description: Predmet naročila je »Osebna varovalna oprema za zaposlene Luke Koper d.d. za obdobje štirih let (sklopi 1 do 5)«, ki je razdeljena v pet kategorij oz. sklopov: - Kategorija oz. sklop 1: »Krojena delovna oblačila« - Kategorija oz. sklop 2: »Konfekcijska delovna oblačila« - Kategorija oz. sklop 3: »Delovna obutev« - Kategorija oz. sklop 4: »Ostala zaščitna osebna varovalna oprema« - Kategorija oz. sklop 5: »Gasilska oblačila in druga osebna varovalna oprema«.
Internal identifier: JN 59/2026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Krojena delovna oblačila
Description: Krojena delovna oblačila
Internal identifier: 578938
Lot: LOT-0002
Title: Konfekcijska delovna oblačila
Description: Konfekcijska delovna oblačila
Internal identifier: 578939
Lot: LOT-0003
Title: Delovna obutev
Description: Delovna obutev
Internal identifier: 578940
Main classification (cpv): 18800000 Footwear
Lot: LOT-0004
Title: Ostala zaščitna osebna varovalna oprema
Description: Ostala zaščitna osebna varovalna oprema
Internal identifier: 578941
Lot: LOT-0005
Title: Gasilska oblačila in druga osebna varovalna oprema
Description: Gasilska oblačila in druga osebna varovalna oprema
Internal identifier: 578942