678994-2026 - Competition
Netherlands – Road transport services – vraagafhankelijk doelgroepenvervoer 2028 e.v.
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: vraagafhankelijk doelgroepenvervoer 2028 e.v.
Description: Omnibuzz is een gemeenschappelijke regeling, welke is gevestigd in Sittard en waarin 30 Limburgse gemeenten (alle gemeenten behalve Mook en Middelaar) samenwerken op het gebied van doelgroepenvervoer. In deze fase verzorgt Omnibuzz de inkoop, het contractbeheer, de ritaanname en de tactische regie van het vraagafhankelijke WMO-vervoer (ook wel genoemd CVV). Doel van onderhavige aanbesteding is het per perceel sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de uitvoering van het vraagafhankelijke doelgroepenvervoer (Omnibuzz-vervoer) in alle Limburgse gemeenten minus Mook en Middelaar. De aanbesteding is opgedeeld in 8 vervoerpercelen. Omnibuzz heeft ruim 40.000 pashouders in het vraagafhankelijk vervoer. over 2025 waren dit ruim 1 miljoen ritten. De historische ritgegevens van 2025 t/m augustus 2026 zijn per perceel beschikbaar in Bijlage 13.
Internal identifier: FV2026-01
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Europesche aanbestedingsprocedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
Additional classification (cpv): 60120000 Taxi services, 60140000 Non-scheduled passenger transport
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: P1
Description: Omnibuzz is een gemeenschappelijke regeling, welke is gevestigd in Sittard en waarin 30 Limburgse gemeenten (alle gemeenten behalve Mook en Middelaar) samenwerken op het gebied van doelgroepenvervoer. In deze fase verzorgt Omnibuzz de inkoop, het contractbeheer, de ritaanname en de tactische regie van het vraagafhankelijke WMO-vervoer (ook wel genoemd CVV). Doel van onderhavige aanbesteding is het per perceel sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de uitvoering van het doelgroepenvervoer (Omnibuzz-vervoer) in alle Limburgse gemeenten minus Mook en Middelaar. De aanbesteding is opgedeeld in 8 vervoerpercelen. Omnibuzz heeft ruim 40.000 pashouders in het vraagafhankelijk vervoer. over 2025 waren dit ruim 1 miljoen ritten. De historische ritgegevens van 2025 t/m augustus 2026 zijn per perceel beschikbaar in Bijlage 13.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: .
Lot: LOT-0002
Title: P2
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: P3
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: P4
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: P5
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: P6
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: P7
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: P8
Internal identifier: 8