2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa i montaż mebli biurowych, laboratoryjnych oraz wyposażenia do budynku S-1 AGH w Krakowie - KC-DE-zp.25.431.2026
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa, wniesienie i montaż mebli biurowych, laboratoryjnych, kuchennych, krzeseł, foteli, sof oraz drobnego wyposażenia do budynku S-1 (zgodnie z szczegółowym opisem zał. A i kalkulacją cenową - zał. 1A) Zamówienie musi zostać zrealizowane w terminie do 70 dni od daty podpisania umowy.
Internal identifier: KC-DE-zp.25.431.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39130000 Office furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Dostawa i montaż mebli biurowych, laboratoryjnych oraz wyposażenia do budynku S-1 AGH w Krakowie - zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ, termin realizacji: do 70 dni od daty podpisania umowy