2. Procedure
Procedure
Title: Brandverzekering Gemeente Mook en Middelaar
Description: Het doel van de Aanbestedingsprocedure is het sluiten van de Overeenkomst met één of meerdere Opdrachtnemer(s) voor een uitgebreide gevarenverzekering ten behoeve van de eigendommen van Gemeente Mook en Middelaar. De Overeenkomst heeft een looptijd van 3 jaar31 december 2026. -
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515100 Fire insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1