2. Procedure
Procedure
Title: Izrada projektno-tehničke dokumentacije za uređenje Športskog centra Park mladeži
Description: Predmet nabave je izrada projektne dokumentacije za rekonstrukciju nogometno-atletskog stadiona s ciljem poboljšanja funkcionalnosti postojeće infrastrukture i (faznog) usklađenja sa suvremenim standardima – UEFA IV. i WA II. kategorijom, sve sukladno GUP-u Splita, propisima kojima se uređuje gradnja i projektnom zadatku kojim se definiraju zahtjevi Naručitelja
Internal identifier: VV-898/2026-R
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
5. Lot
Lot: LOT-0000