2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Sieroszewice oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Sieroszewice oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w okresie od 01 stycznia 2027 do 31 grudnia 2027r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ OPZ 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach określonych odpowiednio w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ
Internal identifier: ZP.PN.02.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
679109-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP.PN.02.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001