2. Procedure
Procedure
Title: Izvršenje rješenja građevinske inspekcije putem treće osobe - uklanjanje nezakonito izgrađenih građevina
Description: Naručitelj nabavlja radove u svrhu izvršenja rješenja građevinske inspekcije o uklanjanju nezakonito izgrađenih građevina putem treće osobe sukladno članku 30. i 31. Zakona o građevinskoj inspekciji („Narodne novine“, broj 153/13 i 145/24) i članku 113. i 114. Zakona o državnom inspektoratu („Narodne novine“, broj 115/18, 117/21, 67/23 i 155/23).
Internal identifier: OP-17/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45111100 Demolition work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Naručitelj nabavlja radove u svrhu izvršenja rješenja građevinskih inspektora o uklanjanju nezakonito izgrađenih građevina putem treće osobe sukladno članku 30. i 31. Zakona o građevinskoj inspekciji („Narodne novine“, broj 153/13 i 145/24) i članku 113. i 114. Zakona o državnom inspektoratu („Narodne novine“, broj 115/18, 117/21, 67/23 i 155/23).