2. Procedure
Procedure
Title: Schoolmaatschappelijk werk
Description: De opdracht betreft het inzetten van Schoolmaatschappelijk werkers die medewerkers van mboRijnland ondersteunen bij de begeleiding en training van studenten in de uitvoering van hun werkzaamheden. Er wordt een vast aantal uren per week overeengekomen. Deze inzet fluctueert met de studentenaantallen. Die uren worden verdeeld over de locaties van mboRijnland, waar de Schoolmaatschappelijk werker deel uit maakt van het Begeleiding & Ondersteuning Studiesucces (BOSS) van de locatie. Op de overeengekomen uren zijn de in te zetten Schoolmaatschappelijk werkers aanwezig op de betreffende locaties van mboRijnland. Voor meer informatie verwijzen wij u naar de aanbestedingsleidraad. Informatie over de omvang vindt u in de aanbestedingsleidraad onder paragraaf 2.4.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312300 Guidance and counselling services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1