679184-2026 - Competition
Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa energii elektrycznej w modelu giełdowym
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa energii elektrycznej w modelu giełdowym
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w modelu giełdowym o łącznym wolumenie: 884,800 MWh w zamówieniu podstawowym i 7963,200 MWh w zamówieniu z prawa opcji.
Internal identifier: DEZ/078/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.) – jako zamówienie sektorowe o wartości przekraczającej progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której będą udostępniane dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem oraz zmiany i wyjaśnienia SWZ: https://tw.ezamawiajacy.pl/; podzakładka dla przedmiotowego postępowania: https://tw.ezamawiajacy.pl/pn/tw/demand/293421/notice/public/details dostępna w zakładce „Aktualne”, „W toku” lub „Rozstrzygnięte” (w zależności od etapu postępowania).
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
Additional classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w modelu giełdowym o łącznym wolumenie: 884,800 MWh w zakresie zamówienia podstawowego i 7 963,200 MWh w zakresie zamówienia z prawa opcji.
Options:
Description of the options: Zakres z prawa opcji obejmuje dostawę energii elektrycznej o łącznym wolumenie 7 963,200 MWh.