679204-2026 - Competition
Hungary – Electricity – (PTS-509) villamos energia beszerzése DBR
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: (PTS-509) villamos energia beszerzése DBR
Description: Dinamikus beszerzési rendszer (DBR) létrehozása, amelynek tárgya villamosenergia beszerzése a közös AK-k részére. A beszerzés a DBR teljes időtartamára vonatkoztatott tervezett mennyisége (alapmennyiség): 9 593 349 kWh a Kbt. 58. § (1) bekezdés szerinti mennyiségi eltérés: a szerződött mennyiség felett annak 30%-a (amely a beszerzés tárgya szerinti piacon elfogadott mérték és nem akadályozza a megfelelő ajánlattételt) összesen: 12 471 354 kWh A beszerzés tényleges mennyiségét AK az ajánlattételi szakasz(ok)ban adja meg az ajánlattétel időszakára vonatkozóan. AK nem vállal kötelezettséget a DBR keretében történő lehívásokra. AK részéről kötelezettségvállalást kizárólag az ajánlattételi szakasz(ok) megindítása keletkeztet. AK a Kbt. 106. § (4) bekezdés szerinti kategóriákat jelen eljárás vonatkozásában nem határoz meg. AK 6-12 hónapos időszakokra vonatkozóan tervezi lefolytatni az ajánlattételi szakaszokat (de az ettől való eltérés jogát fenntartja), ennek alapján a beszerzés várható maximális nagyságrendje 6 235 677 kWh (R. 21. § (4) bekezdés).
Internal identifier: EKR001791402026
Type of procedure: Other multiple stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: villamosenergia beszerzése közös AK-k részére. A beszerzés a DBR teljes időtartamára vonatkoztatott tervezett mennyisége (alapmennyiség): 9 593 349 kWh a Kbt. 58. § (1) bekezdés szerinti mennyiségi eltérés: a szerződött mennyiség felett annak 30%-a (amely a beszerzés tárgya szerinti piacon elfogadott mérték és nem akadályozza a megfelelő ajánlattételt) összesen: 12 471 354 kWh A beszerzés tényleges mennyiségét AK az ajánlattételi szakasz(ok)ban adja meg az ajánlattétel időszakára vonatkozóan. AK nem vállal kötelezettséget a DBR keretében történő lehívásokra. AK részéről kötelezettségvállalást kizárólag az ajánlattételi szakasz(ok) megindítása keletkeztet. A rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésre vonatkozó pontos műszaki leírást az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg teszi AK elérhetővé. AK a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján fenntartja annak a lehetőségét, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan – a konkrét közbeszerzések tárgyától és jellegétől függően – a részajánlat-tétel lehetőséget határozzon meg az ajánlattételi felhívásban. AK a Kbt. 106. § (4) bekezdés szerinti kategóriákat jelen eljárás vonatkozásában nem határoz meg. AK 6-12 hónapos időszakokra vonatkozóan tervezi lefolytatni az ajánlattételi szakaszokat (de az ettől való eltérés jogát fenntartja), ennek alapján a beszerzés várható maximális nagyságrendje 6 235 677 kWh (R. 21. § (4) bekezdés). Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdés utolsó mondata alapján fenntartja annak a lehetőségét, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan - a konkrét közbeszerzések tárgyától és jellegétől függően - a részajánlattételi lehetőséget határozzon meg az ajánlattételi felhívásban. Ajánlatkérő fenntartja a jogot, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívásban meghatározottakhoz képest eltérő teljesítési helyszín(eke)t is megadhasson, valamint szerződéskötési feltételként további elvárásokat előírjon.
Internal identifier: EKR001791402026/1