679224-2026 - Competition
Netherlands – Social work services with accommodation – Wmo Beschermd Wonen Regio Midden-IJssel
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wmo Beschermd Wonen Regio Midden-IJssel
Description: Gemeente Deventer sluit als penvoerder namens Regio Midden-IJssel (gemeenten Deventer, Lochem, Olst-Wijhe, Raalte en Zutphen) raamovereenkomsten voor Wmo Beschermd Wonen. Het betreft tijdelijk verblijf met 24-uurs nabijheid, toezicht en begeleiding voor inwoners vanaf 18 jaar met psychische, psychosociale, cognitieve, verstandelijke en/of verslavingsproblematiek die tijdelijk niet zelfstandig kunnen wonen. De opdracht is verdeeld in twee percelen: Perceel 1 Beschermd Wonen en Perceel 2 Beschermd Wonen met specifiek verslavingsgericht woonmilieu. De tarieven worden door de aanbestedende dienst vastgesteld; gunning vindt plaats op kwaliteit. De raamovereenkomsten gaan in op 1 januari 2028 en lopen tot en met 31 december 2031, met een optie tot verlenging van twee maal twee jaar. Raamovereenkomsten voor Wmo Beschermd Wonen, verdeeld over twee percelen. Perceel 1 Beschermd Wonen: 195 plekken, te sluiten met 8 aanbieders. Perceel 2 Beschermd Wonen met specifiek verslavingsgericht woonmilieu: 15 plekken, te sluiten met 1 aanbieder. Looptijd 1 januari 2028 tot en met 31 december 2031, met een optie tot verlenging van 2 x 2 jaar (maximaal tot en met 31 december 2035). Geen afnamegarantie.
Internal identifier: RMIJ-2026-BW
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Europese openbare procedure voor sociale en andere specifieke diensten (afdeling 2.3.4 Aanbestedingswet 2012). De procedure kent één fase waarin achtereenvolgens de uitsluitingsgronden, de geschiktheidseisen en de gunningscriteria worden beoordeeld. De opdracht is verdeeld in twee percelen; beoordeling en rangorde vinden per perceel plaats. De tarieven worden door de aanbestedende dienst vastgesteld; gunning vindt plaats op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding, uitsluitend op kwaliteit. Er zijn twee vragenrondes en een inlichtingenbijeenkomst. Voorafgaand aan definitieve gunning vindt een toets op grond van de Wet Bibob plaats. Met de inschrijvers die in de rangorde direct na de gecontracteerde inschrijvers eindigen, wordt een wachtkamerovereenkomst gesloten. Gunning op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding, uitsluitend op kwaliteit; de tarieven zijn vastgesteld door de aanbestedende dienst.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85311000 Social work services with accommodation
Additional classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Beschermd Wonen
Description: Beschermd Wonen voor inwoners vanaf 18 jaar met psychische, psychosociale, cognitieve, verstandelijke en/of ontwikkelingsgerelateerde problematiek, onder andere ernstige psychische problematiek (GGZ), een verstandelijke beperking (VG), autismespectrumstoornissen (ASS) of een combinatie daarvan, al dan niet met bijkomende verslavings-, gedrags-, lichamelijke of sociaal-maatschappelijke problematiek. Capaciteit: 195 plekken, te contracteren met 8 aanbieders. 195 plekken Beschermd Wonen, te contracteren met minimaal 8 aanbieders. Looptijd 1 januari 2028 tot en met 31 december 2031, met een optie tot verlenging van 2 x 2 jaar. Geen afnamegarantie.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
Options:
Description of the options: De optie betreft een verlenging. Zie voor verdere informatie de Aanbestedingsleidraad Wmo Beschermd Wonen.
Lot: LOT-0002
Title: Beschermd Wonen met specifiek verslavingsgericht woonmilieu
Description: Beschermd Wonen voor inwoners vanaf 18 jaar met verslavingsproblematiek, al dan niet in combinatie met andere problematiek, voor wie een specifieke verslavingsgerichte woonomgeving noodzakelijk is. Binnen dit perceel worden een middelvrije woonvoorziening en een woonvoorziening met ruimte voor actief middelengebruik onderscheiden. Capaciteit: 15 plekken, te contracteren met 1 aanbieder. 15 plekken Beschermd Wonen met specifiek verslavingsgericht woonmilieu, te contracteren met minimaal 1 aanbieder. Looptijd 1 januari 2028 tot en met 31 december 2031, met een optie tot verlenging van 2 x 2 jaar. Geen afnamegarantie.
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 85311000 Social work services with accommodation