2. Procedure
Procedure
Title: Ukraina toidusektori väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetele (VKEdele) suunatud AI-toega ekspordi arendusprogrammi elluviimine
Description: Riigihanke eesmärk on tellida AI4Export Ukraine ekspordi arendusprogrammi elluviimine Ukraina toidusektori VKEdele. Teenus hõlmab ettevõtete ekspordi- ja AI-valmiduse arendamist, AI-lahenduste kasutuselevõttu, ELi ostjate kaasamist, ostjapõhiste pakkumiste koostamise tuge, mentorlust, messiosaluse korraldamist ja tulemuste järelhindamist. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 316179-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79411100 Business development consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000