2. Procedure
Procedure
Title: ΓΡΑΦΙΚΗ ΥΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΔΥΟ ΕΤΩΝ (2027-2028)
Description: Γραφική ύλη τις ανάγκες του Δήμου Βέροιας και των Σχολικών μονάδων πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30192700 Stationery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΟΜΑΔΑ Α
Description: ΓΡΑΦΙΚΗ ΥΛΗ
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: ΤΜΗΜΑ Β
Description: Εκτυπωτικό Χαρτί και Φάκελοι
Main classification (cpv): 30197630 Printing paper
Lot: LOT-0003
Title: ΟΜΑΔΑ Γ
Description: ΕΝΤΥΠΟ ΥΛΙΚΟ
Main classification (cpv): 22820000 Forms
Lot: LOT-0004
Title: ΟΜΑΔΑ Δ
Description: ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ, ΕΚΔΟΣΕΙΣ, ΒΙΒΛΙΟΔΕΤΗΣΕΙΣ
Lot: LOT-0005
Title: ΟΜΑΔΑ Ε
Description: ΕΠΟΠΤΙΚΑ ΜΕΣΑ
Main classification (cpv): 39162000 Educational equipment
Lot: LOT-0006
Title: ΟΜΑΔΑ Ε1
Description: ΕΠΟΠΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ παραμύθια
Lot: LOT-0007
Title: ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΑ ΒΙΒΛΙΑ ΠΡΩΤΟΒαθμιας
Main classification (cpv): 22100000 Printed books, brochures and leaflets
Lot: LOT-0008
Title: ΟΜΑΔΑ Ζ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΑ ΒΙΒΛΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ