679322-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance of public conveniences – Usługa w zakresie utrzymania w sprawności technicznej obiektów i urządzeń znajdujących się na trasach komunikacyjnych miasta Szczecin
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługa w zakresie utrzymania w sprawności technicznej obiektów i urządzeń znajdujących się na trasach komunikacyjnych miasta Szczecin
Description: Usługa w zakresie utrzymania w sprawności technicznej obiektów i urządzeń znajdujących się na trasach komunikacyjnych miasta Szczecin
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50760000 Repair and maintenance of public conveniences
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50760000 Usługi napraw i konserwacji obiektów użyteczności społecznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001