2. Procedure
Procedure
Title: Utrzymanie urządzeń radiołączności kolejowej w latach 2027-2028
Description: Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług niezbędnych do utrzymania w pełnej sprawności technicznej urządzeń radiokomunikacji kolejowej eksploatowanych w sieciach radiołączności Zamawiającego w okresie trwania umowy
Internal identifier: 6060/ILG 7/02153/02503/26/P
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50330000 Maintenance services of telecommunications equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
679348-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie konserwacji sprzętu telekomunikacyjnego – Utrzymanie urządzeń radiołączności kolejowej w latach 2027-2028
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 6060/ILG 7/02153/02503/26/P
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50330000 Usługi w zakresie konserwacji sprzętu telekomunikacyjnego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001