2. Procedure
Procedure
Title: sukcesywna dostawa asfaltu drogowego.
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa asfaltu drogowego w łącznej ilości i 1700 ton
Internal identifier: ZP/ 09 /2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44113620 Asphalt
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa asfaltu drogowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy).
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega prawo opcji. Prawo opcji będzie polegało na zwiększeniu przedmiotu umowy w maksymalnej ilości do 30% wartości zamówienia podstawowego, po cenie jednostkowej wskazanej w ofercie Wykonawcy, w okresie obowiązywania umowy, w przypadku gdy ilości przedmiotu zamówienia zostaną wyczerpane lub zajdzie taka potrzeba. Zamówienia w ramach prawa opcji będą składane przez Zamawiającego i realizowane przez Wykonawcę w sposób wskazany w niniejszej umowie
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP/ 09 /2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44113620 Asfalt
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje: