679367-2026 - Competition
Poland – IT services: consulting, software development, Internet and support – Cyberbezpieczny Wodociąg w PGKiM Nowa Dęba
Contract or concession notice – standard regime
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Cyberbezpieczny Wodociąg w PGKiM Nowa Dęba
Description: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Cyberbezpieczny Wodociąg w PGKiM Nowa Dęba”, obejmującego dostawę, wdrożenie i konfigurację rozwiązań służących podniesieniu poziomu cyberbezpieczeństwa Zamawiającego. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji i rozwiązań z zakresu ciągłości działania, szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa, dostawę i wdrożenie infrastruktury sieciowej oraz rozwiązań bezpieczeństwa IT/OT, infrastruktury serwerowej, rozwiązań NDR i UEM, urządzeń UPS oraz agregatu prądotwórczego wraz ze specjalistyczną przyczepą transportową, a także wymagane usługi wdrożeniowe, konfiguracyjne, gwarancyjne, serwisowe i wsparcia technicznego. Szczegółowy zakres i wymagania dotyczące realizacji zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Internal identifier: ZP-02/09/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, wyznacza skrócony termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia. Skrócenie terminu jest uzasadnione ograniczonym czasem pozostającym na przeprowadzenie postępowania, zawarcie umowy oraz realizację przedmiotu zamówienia, którego termin wykonania został określony na dzień 14.12.2026 r. Jednocześnie wydatki w ramach projektu muszą zostać poniesione do dnia 31.12.2026 r., a rozliczenie projektu musi zostać przedłożone instytucji odpowiedzialnej za jego rozliczenie do dnia 12.01.2027 r. Na harmonogram przygotowania postępowania wpłynęła również konieczność zakończenia współpracy z zewnętrznym podmiotem odpowiedzialnym za przygotowanie dokumentacji postępowania i wsparcie Zamawiającego oraz wynikająca z tego konieczność ponownej weryfikacji i dostosowania dokumentacji przez Zamawiającego. Zastosowanie podstawowego terminu składania ofert istotnie ograniczyłoby możliwość terminowego przeprowadzenia postępowania, realizacji zamówienia oraz prawidłowego rozliczenia projektu. W związku z powyższym Zamawiający uznaje, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, a skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione w rozumieniu art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 32420000 Network equipment, 48820000 Servers, 48000000 Software package and information systems, 48710000 Backup or recovery software package, 48730000 Security software package, 72263000 Software implementation services, 72265000 Software configuration services, 72220000 Systems and technical consultancy services, 72810000 Computer audit services, 80500000 Training services, 31682530 Emergency power supplies, 31122000 Generator units
5. Lot
Lot: LOT-0001
679367-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia – Cyberbezpieczny Wodociąg w PGKiM Nowa Dęba
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi - Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP-02/09/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Dodatkowy charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe, 32420000 Urządzenia sieciowe, 48820000 Serwery, 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 48710000 Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania, 48730000 Pakiety oprogramowania zabezpieczającego, 72263000 Usługi wdrażania oprogramowania, 72265000 Usługi konfiguracji oprogramowania, 72220000 Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne, 72810000 Usługi audytu komputerowego, 80500000 Usługi szkoleniowe, 31682530 Awaryjne urządzenia energetyczne, 31122000 Jednostki prądotwórcze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001