679427-2026 - Competition
Poland – Diesel oil – Dostawa oleju napędowego do Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie, SPO w Mokrawicy, SPO w Świnoujściu i SPO w Mielenku Drawskim
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa oleju napędowego do Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie, SPO w Mokrawicy, SPO w Świnoujściu i SPO w Mielenku Drawskim
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego do Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie, SPO w Mokrawicy, SPO w Świnoujściu i SPO w Mielenku Drawskim z podziałem na 4 części
Internal identifier: IZ.271.14.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134100 Diesel oil
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Dostawa oleju napędowego do Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie
Description: 1) część 1 Słajsino – zakres zamówienia obejmuje bezgotówkowe tankowanie paliw płynnych w ilości nie przekraczającej 1 050 000,00 L w poniższym asortymencie: a) olej napędowy – 1 050 000,00 L b) sprzedaż będzie dokonywana bezgotówkowo c) miejscem dostarczenia paliw jest RZGO w Słajsinie d) sprzedaż paliwa realizowana będzie poprzez tankowanie do zbiorników paliw e) pojemność : 3 zbiorniki x 5000 L = 15000 L f) minimalna ilość jednorazowej dostawy będzie zależała od ilości zużytego paliwa, maksymalnie 15000 L
Quantity: 1 050 000 litres
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp, w ramach, którego zakłada iż: a) szacowana wielkość prawa opcji to 30% zamówienia maksymalnego dla każdej z części, b) prawo opcji realizowane będzie wg rzeczywistych potrzeb Zamawiającego na takich samych warunkach i terminach jak zamówienie podstawowe, c) cena jednostkowa prawa opcji będzie identyczna jak dla zamówienia podstawowego, Określona w formularzu ofertowym złożonym przez Wykonawcę.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Dostawa oleju napędowego do SPO w Mokrawicy
Description: 2) część 2 Mokrawica – zakres zamówienia obejmuje bezgotówkowe tankowanie paliw płynnych w ilości nie przekraczającej 55 000,00 L w poniższym asortymencie: a) olej napędowy – 55 000,00 L b) sprzedaż będzie dokonywana bezgotówkowo c) miejscem dostarczenia paliw jest SPO Mokrawica d) sprzedaż paliwa realizowana będzie poprzez tankowanie do zbiorników paliw e) pojemność zbiornika : 3500 L f) minimalna ilość jednorazowej dostawy będzie zależała od ilości zużytego paliwa, maksymalnie 3500 L
Internal identifier: IZ.271.14.1.2026
Quantity: 55 000 litres
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - Dostawa oleju napędowego do SPO w Świnoujściu
Description: 3) część 3 Świnoujście – zakres zamówienia obejmuje bezgotówkowe tankowanie paliw płynnych w ilości nie przekraczającej 100 000,00 L w poniższym asortymencie: a) olej napędowy – 100 000,00 L b) sprzedaż będzie dokonywana bezgotówkowo c) miejscem dostarczenia paliw jest SPO w Świnoujściu d) sprzedaż paliwa realizowana będzie poprzez tankowanie do zbiorników paliw e) pojemność zbiornika : 3500 L f) minimalna ilość jednorazowej dostawy będzie zależała od ilości zużytego paliwa, maksymalnie 3500
Internal identifier: IZ.271.14.2.2026
Quantity: 100 000 litres
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 - Dostawa oleju napędowego do SPO w Mielenku Drawskim
Description: 4) część 4 Mielenko Drawskie – zakres zamówienia obejmuje bezgotówkowe tankowanie paliw płynnych w ilości nie przekraczającej 30 000,00 L w poniższym asortymencie : a) olej napędowy – 30 000,00 L b) sprzedaż będzie dokonywana bezgotówkowo c) miejscem dostarczenia paliw jest SPO w Mielenku Drawskim d) sprzedaż paliwa realizowana będzie poprzez tankowanie do zbiorników paliw e) pojemność zbiornika : 3500 L f) minimalna ilość jednorazowej dostawy będzie zależała od ilości zużytego paliwa, maksymalnie 3500 L
Internal identifier: IZ.271.14.3.2026
Quantity: 30 000 litres