2. Procedure
Procedure
Title: Voodivarustuse soetamine
Description: Voodivarustuse soetamine Sisekaitseakadeemiale, Politsei- ja Piirivalveametile ning Päästeametile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 311474-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39512000 Bed linen
Additional classification (cpv): 39511100 Blankets, 39514100 Towels, 39512100 Sheets, 39512500 Pillowcases, 39143110 Beds and bedding and specialist soft furnishings, 39143112 Mattresses, 39532000 Mats
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: I Käterätikud
Description: Käterätikud / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 311474-0001
Main classification (cpv): 39514100 Towels
Lot: LOT-0002
Title: II Tekid ja padjad
Description: II Tekid ja padjad / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 311474-0002
Lot: LOT-0003
Title: III Tekikott, voodilina ja padjapüür
Description: III Tekikott, voodilina ja padjapüür / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 311474-0003
Lot: LOT-0004
Title: IV Poroloonmadratsid ning ümbrised
Description: IV Poroloonmadratsid ning ümbrised / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 311474-0004
Main classification (cpv): 39143110 Beds and bedding and specialist soft furnishings
Lot: LOT-0005
Title: V Lamamismatid
Description: V Lamamismatid / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 311474-0005
Main classification (cpv): 39532000 Mats
Lot: LOT-0006
Title: VI Muud tekid
Description: V Muud tekid / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 311474-0006
Main classification (cpv): 39511100 Blankets