See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Chirurginiai siūlai
Description: Chirurginiai siūlai
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Labai greitos rezorbuojantys sintetiniai polifilamentiniai dengti poliglikolio rūgšties arba poliglaktino siūlai
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2. Labai greitos rezorbuojantys sintetiniai polifilamentiniai dengti poliglikolio rūgšties arba poliglaktino siūlai
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3. Vidutinės rezorbcijos sintetiniai polifilamentiniai, dengti, iš poliglikolio rūgšties ar jos darinių, siūlai
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4. Vidutinės rezorbcijos sintetiniai polifilamentiniai, dengti, iš poliglikolio rūgšties ar jos darinių, siūlai
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5. Vidutinės rezorbcijos sintetiniai polifilamentiniai, dengti, iš poliglikolio rūgšties ar jos darinių, siūlai
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6. Ilgos trukmės rezorbcijos sintetinis monofilamentinis polidioksanono dantytu paviršiumi siūlas
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7. Lėtos rezorbcijos sintetiniai monofilamentiniai polidioksanono arba fizikinėmis ir cheminėmis savybėmis lygiavertės medžiagos siūlai
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8. Nesirezorbuojantys polifilamentiniai dengti poliesterio siūlai
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9. Nesirezorbuojantys polifilamentiniai dengti poliesterio siūlai
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: 10. Nesirezorbuojantys polifilamentiniai dengti poliesterio siūlai
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: 11. Nesirezorbuojantys monofilamentiniai, nedengti, poliamido arba fizikinėmis ir cheminėmis savybėmis lygiavertės medžiagos siūlai
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: 12. Nesirezorbuojantys monofilamentiniai poliamido siūlai
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: 13. Nesirezorbuojantys monofilamentiniai polipropileno siūlai
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: 14. Nesirezorbuojantys minkšti tinkleliai iš monofilamentinio polipropileno
Internal identifier: 14