2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa śmieciarki z wrzutnikiem automatycznym
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do dnia 31.03.2027 roku fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka trzyosiowa jednokomorowa z wrzutnikiem automatycznym o pojemności skrzyni ładunkowej min. 20 m3, DMC min. 26 000 kg z napędem ON wraz możliwością odbioru odpadów selektywnych, zmieszanych oraz ulegających biodegradacji .
Internal identifier: 19/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144510 Vehicles for refuse
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do dnia 31.03.2027 roku fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka trzyosiowa jednokomorowa z wrzutnikiem automatycznym o pojemności skrzyni ładunkowej min. 20 m3, DMC min. 26 000 kg z napędem ON wraz możliwością odbioru odpadów selektywnych, zmieszanych oraz ulegających biodegradacji
Quantity: 1 piece