See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Doposażenie Szpitala w aparaturę i wyposażenie medyczne zwiększające odporność infrastrukturalną oraz zapewniające ciągłość udzielania świadczeń zdrowotnych w sytuacjach kryzysowych Postępowanie nr 2
Description: Doposażenie Szpitala w aparaturę i wyposażenie medyczne zwiększające odporność infrastrukturalną oraz zapewniające ciągłość udzielania świadczeń zdrowotnych w sytuacjach kryzysowych Postępowanie nr 2
Internal identifier: ZP/2501/92/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający stosuje art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp i wyznacza skrócony termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia wynikającą z harmonogramu zewnętrznego finansowania i konieczności zakończenia zadania do dnia 31 grudnia 2026 r. Termin składania ofert zostanie określony w części XVI SWZ z zachowaniem ustawowego minimum 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: P1- Respirator transportowy przystosowany do pracy w środowisku MRI
Description: Respirator transportowy przystosowany do pracy w środowisku MRI
Internal identifier: P1
Lot: LOT-0002
Title: P2- Kardiomonitor mobilny przytosowany do pracy w środowisku MRI
Description: Kardiomonitor mobilny przytosowany do pracy w środowisku MRI
Internal identifier: P2
Lot: LOT-0003
Title: P3- Aparat USG mobilny
Description: Aparat USG mobilny
Internal identifier: P3
Lot: LOT-0004
Title: P4- Wózek reanimacyjny z wyposażeniem
Description: Wózek reanimacyjny z wyposażeniem
Internal identifier: P4
Lot: LOT-0005
Title: P5- Mobilny stół operacyjny
Description: Mobilny stół operacyjny
Internal identifier: P5
Lot: LOT-0006
Title: P6- Wieża laparoskopowa z zielenią indocyjaninową (system ICG) z wyposażeniem
Description: Wieża laparoskopowa z zielenią indocyjaninową (system ICG) z wyposażeniem
Internal identifier: P6
Lot: LOT-0007
Title: P7- Zestaw narzędzi laparoskopowych
Description: Zestaw narzędzi laparoskopowych
Internal identifier: P7
Lot: LOT-0008
Title: P8- Zestaw narzędzi chirurgicznych
Description: Zestaw narzędzi chirurgicznych
Internal identifier: P8
Lot: LOT-0009
Title: P9- Pompa infuzyjna strzykawkowa
Description: Pompa infuzyjna strzykawkowa
Internal identifier: P9
Lot: LOT-0010
Title: P10- Wiertarka + shaver
Description: Wiertarka + shaver
Internal identifier: P10
Lot: LOT-0011
Title: P11- Napęd neurochirurgiczny z wyposażeniem
Description: Napęd neurochirurgiczny z wyposażeniem
Internal identifier: P11
Lot: LOT-0012
Title: P12- Wiertarka do zabiegów (uniwersalna)
Description: Wiertarka do zabiegów (uniwersalna)
Internal identifier: P12
Lot: LOT-0013
Title: P13- Tor artroskopowy 4K z wyposażeniem
Description: Tor artroskopowy 4K z wyposażeniem
Internal identifier: P13
Lot: LOT-0014
Title: P14- Tomograf optyczny z funkcją Angio OCT i angiografii flurosceinowej
Description: Tomograf optyczny z funkcją Angio OCT i angiografii flurosceinowej
Internal identifier: P14
Lot: LOT-0015
Title: P15- Stół do operacji okulistycznych z fotelem operatora
Description: Stół do operacji okulistycznych z fotelem operatora
Internal identifier: P15
Lot: LOT-0016
Title: P16- Zestaw do ECPW z wyposażeniem (duodenoskop)
Description: Zestaw do ECPW z wyposażeniem (duodenoskop)
Internal identifier: P16
Lot: LOT-0017
Title: P17- Stół operacyjny urologiczny przezierny
Description: Stół operacyjny urologiczny przezierny
Internal identifier: P17
679498-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2501/92/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: P1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: P2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: P3- Aparat USG mobilny
Opis: Aparat USG mobilny
Wewnętrzny identyfikator: P3
Część zamówienia: LOT-0004
Opis: Wózek reanimacyjny z wyposażeniem
Wewnętrzny identyfikator: P4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: P5- Mobilny stół operacyjny
Opis: Mobilny stół operacyjny
Wewnętrzny identyfikator: P5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: P6
Część zamówienia: LOT-0007
Opis: Zestaw narzędzi laparoskopowych
Wewnętrzny identyfikator: P7
Część zamówienia: LOT-0008
Opis: Zestaw narzędzi chirurgicznych
Wewnętrzny identyfikator: P8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: P9- Pompa infuzyjna strzykawkowa
Opis: Pompa infuzyjna strzykawkowa
Wewnętrzny identyfikator: P9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: P10- Wiertarka + shaver
Opis: Wiertarka + shaver
Wewnętrzny identyfikator: P10
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: P11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: P12
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: P13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: P14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: P15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: P16
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: P17