See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Usluge preuzimanja i daljnja obrada infektivnog/medicinskog otpada
Description: Predmet nabave je preuzimanje i daljnja obrada medicinskog/infektivnog (zaraznog) otpada razvrstanog po ključnim brojevima Pravilnika o gospodarenju otpadom (NN 106/22) propisanim troškovnicima, i to: Grupa 1 usluga preuzimanja i obrade zaraznog medicinskog otpada KB 18 01 03* - otpad čije je sakupljanje i odlaganje podvrgnuto specijalnim zahtjevima radi prevencije infekcije. Grupa 2 preuzimanje i daljnja obrada nezaraznog medicinskog otpada KB 18 01 04 – otpad čije sakupljanje i odlaganje nije podvrgnuto specijalnim zahtjevima radi prevencije infekcije (npr. rublje, zavoji od gipsa, posteljina, odjeća za jednokratnu primjenu, platno, pelene, itd.) za Klinički bolnički centar Split.
Internal identifier: 10.2.1.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 65000000 Public utilities
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Usluga preuzimanja i obrade zaraznog medicinskog otpada KB 18 01 03
Description: Detaljan opis grupe predmeta je naveden u troškovniku i tehničkim specifikacijama koji su u prilogu dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: 10.2.1.-1
Lot: LOT-0002
Title: Preuzimanje i daljnja obrada nezaraznog medicinskog otpada KB 18 01 04
Internal identifier: 10.2.1.-2