679565-2026 - Competition
Latvia – Snow-clearing services – Mārupes novada pašvaldības ielu un autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi ziemas sezonā
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Mārupes novada pašvaldības ielu un autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi ziemas sezonā
Description: Mārupes novada pašvaldības ielu un autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi ziemas sezonā
Internal identifier: MNP 2026/108
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ielu un autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi ziemas sezonā Babītes un Salas pagastos
Lot: LOT-0002
Title: Iekšpagalmu, laukumu, gājēju un velosipēdu celiņu ikdienas uzturēšanas darbi ziemas sezonā Mārupes pilsētā un Mārupes pagastā