679577-2026 - Competition
Bulgaria – Various office equipment and supplies – „Доставка на канцеларски материали“ с 3 обособени позиции: „Доставка на материали за офиса“; „Доставка на пощенски пликове“; „Доставка на термо изделия“
Contract notice – light regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на канцеларски материали“ с 3 обособени позиции: „Доставка на материали за офиса“; „Доставка на пощенски пликове“; „Доставка на термо изделия“
Description: Предметът на обществената поръчка включва доставка на канцеларски материали, необходими за обезпечаване на делегираните за изпълнение фунции на Столичната дирекция на вътрешните работи в техния материално- технически и административен аспект. Изпълнението на обществената поръчка, съгласно разпределените обособени позиции, включва: Обособена позиция № 1: доставка на материали за офиса, видове и прогнозни количества, както следва: папка пластмасова с прозрачно лице и перфорация -формат А4; 6 000 броя, джоб за документи: 750 броя опаковки (по 100 броя във всяка), клипборд/ с капак А4: 75 броя, клипборд/без капак А4: 300 броя, ролки факс апарат: 300 броя, карирана хартия - офсетова хартия; 750 пакета (по 250 листа във всеки), самозалепващи се листчета (кубче от 400 листа, жълт цвят); 450 броя, куб - кубче бяло -600 листа; 300 броя, амбалажна хартия; 1500 броя, химикалки - обикновени за гладко писане, син цвят; 30 000 броя, химикалки - обикновени за гладко писане, червен цвят; 300 броя, химикалки - обикновени за гладко писане, син цвят, дебелина на линията: 0, 5 мм.; 15 000 броя; химикалки за комфортно и гладко писане, иглен връх на писеца; 1500 броя, Текст маркери комплект - /4 цвята/- 300 броя; маркер - перманентен за надписване на CD черен; 450 броя; молив с гума - висококачествен графит; 750 броя, молив автоматичен - 0,5 мм; 75 броя, графити за автоматичен молив; 75 опаковки (по 10 броя във всяка), лентов коректор; 900 броя, тиксо 50/66; 450 броя, тиксо 25/66, 300 броя, индиго: черно; 200 пакета (по 100 листа във всеки), гума - подходящи за триене на мастило и молив; 200 броя, тампонно мастило; 750 броя, тампон за печат, 150 броя, лепило течно; 1500 броя, оградна полицейска PVC лента; 375 броя, телчета за телбод 24/6; 15 000 кутии (по 1000 броя във всяка); телбод машинка за 20 листа; 300 броя, перфоратор среден; 300 броя, перфоратор голям; 15 броя, антителбод щипка; 150 броя, ножица; 75 броя, шредер за конфиденциално унищожаване на хартиени документи, CD/DVD дискове, пластмасови карти, предназначен за използване в административна среда; 30 броя, линия; 75 броя, Дискове - DVD+R; 300 опаковки (по 25 броя във всяка), дискове - CD 700 MB; 225 опаковки (по 50 броя във всяка), плик за CD; 450 опаковки (по 50 плика във всяка), намаслени листове за шредер, подходящи за шредер: Rexel Optimum Auto + 100X; 30 опаковки (по 20 листа във всяка), Намаслени листове за шредер, подходящи за шредер: Bonsaii, модел 4S23; 30 опаковки (по 12 броя във всяка), Канап, 120 м; 8 броя, ластици, d = 80 мм, 1 кг, в плик; 8 броя, датник, автоматичен; 15 броя, номератор, ръчен; 30 броя, секретна лепяща лента-синя; 150 броя, тампонно мастило UV червено; 45 броя, Лепящи индекси, стрелка, в опаковка; 450 броя (25х5 във всяка), Лепящи индекси, в опаковка; 450 броя (25х5 във всяка); джоб с перфорация, кристал, А4, 45µ; 150 опаковки (100 джоба във всяка), Сезал, бял, ролка; 15 броя. Обособена позиция № 2: доставка на пощенски пликове, видове и прогнозни количества, както следва: плик С6 - Размер 114/162, самозалепваща лента, бял мин.80гр./кв.м, опаковка 50 бр.; 3000 опаковки; плик - Размер 176/250 самозалепваща лента, бял мин.80гр./кв.м, опаковка 50 бр.; 3700 опаковки; плик с прозорец - Размер 110/220мм , десен прозорец , самозалепваща лента, бял мин.80гр./кв.м, опаковка 50 бр; 1500 опаковки, самозалепващ плик с разширение В4 /кафяв картон, 130г./кв. м., 250х353х40мм.- 25бр. в опаковка; 225 опаковки, самозалепващ плик с разширено дъно / кафяв, 100г./кв. м., 300х400х7,5мм.; 1500 броя, плик- размер 300/400 мм, самозалепваща лента, бял; 750 броя. Обособена позиция № 3: ролки - термо за принтер 110/28 м. еднопластова термохартия, подходяща за мобилни принтери, от 0,06 мм до 0,254 мм; 22 500 броя; термо ролка за система за управление на опашките-еднопластова с широчина на лентата-80мм./дължина на лентата-58 м./външен диаметър на ролката- 80 мм., диаметър на шпула- 25 мм., тегло- 70 гр./м2., 63 до 85 микрона; 3000 броя; касови термо ролки 57мм/17 м., подходящи за ПОС; 21 300 броя; термотрансферна лента 110мм/100м.Φ12,5мм и с резки по диаметъра; 225 броя; термоетикети 68х38мм- 1000 етикета в ролка; 90 ролки (по 1000 броя във всяка). Предвидените за доставка количества (ОП 1; ОП 2; ОП 3) са прогнозни, определени на база предходно потребление на Възложителя и анализ на предстоящите за възникване потребности. Реалните количества заявени за доставка стоки може да са по- малко или повече от посочените и ще се определят според потреблението на Възложителя до достигане на прогнозната стойност на обществената поръчка, без това да може да води до претенции от страна на Изпълнителя.​​​​​​​ Предвидена е възможност и по 3- те обособени позиции за доставка на непосочени в техническите спецификации стоки от предметния им обхват – материали за офиса; пощенски пликове; термо изделия, заявявани инцидентно при възникнала необходимост и заплащани с процент търговска отстъпка, предложен от съответния Изпълнител. Срок на предстоящите за сключване договори: 18 месеца, считано от датата на подписването им. Място на изпълнение: гр. София, ул. "Екзахр Антим I"5, административна сграда на СДВР. Срокът за изпълнение на всяка постъпила периодична заявка за изпълнение е до 14 календарни дни.
Internal identifier: 609465
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Открита процедура, съгласно чл. 18, ал. 1, т. 1 от ЗОП и чл. 73 ЗОП.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30190000 Various office equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: "Доставка на материали за офиса"
Description: Обособена позиция № 1: доставка на материали за офиса, видове и прогнозни количества, както следва: папка пластмасова с прозрачно лице и перфорация -формат А4; 6 000 броя, джоб за документи: 750 броя опаковки (по 100 броя във всяка), клипборд/ с капак А4: 75 броя, клипборд/без капак А4: 300 броя, ролки факс апарат: 300 броя, карирана хартия - офсетова хартия; 750 пакета (по 250 листа във всеки), самозалепващи се листчета (кубче от 400 листа, жълт цвят); 450 броя, куб - кубче бяло -600 листа; 300 броя, амбалажна хартия; 1500 броя, химикалки - обикновени за гладко писане, син цвят; 30 000 броя, химикалки - обикновени за гладко писане, червен цвят; 300 броя, химикалки - обикновени за гладко писане, син цвят, дебелина на линията: 0, 5 мм.; 15 000 броя; химикалки за комфортно и гладко писане, иглен връх на писеца; 1500 броя, Текст маркери комплект - /4 цвята/- 300 броя; маркер - перманентен за надписване на CD черен; 450 броя; молив с гума - висококачествен графит; 750 броя, молив автоматичен - 0,5 мм; 75 броя, графити за автоматичен молив; 75 опаковки (по 10 броя във всяка), лентов коректор; 900 броя, тиксо 50/66; 450 броя, тиксо 25/66, 300 броя, индиго: черно; 200 пакета (по 100 листа във всеки), гума - подходящи за триене на мастило и молив; 200 броя, тампонно мастило; 750 броя, тампон за печат, 150 броя, лепило течно; 1500 броя, оградна полицейска PVC лента; 375 броя, телчета за телбод 24/6; 15 000 кутии (по 1000 броя във всяка); телбод машинка за 20 листа; 300 броя, перфоратор среден; 300 броя, перфоратор голям; 15 броя, антителбод щипка; 150 броя, ножица; 75 броя, шредер за конфиденциално унищожаване на хартиени документи, CD/DVD дискове, пластмасови карти, предназначен за използване в административна среда; 30 броя, линия; 75 броя, Дискове - DVD+R; 300 опаковки (по 25 броя във всяка), дискове - CD 700 MB; 225 опаковки (по 50 броя във всяка), плик за CD; 450 опаковки (по 50 плика във всяка), намаслени листове за шредер, подходящи за шредер: Rexel Optimum Auto + 100X; 30 опаковки (по 20 листа във всяка), Намаслени листове за шредер, подходящи за шредер: Bonsaii, модел 4S23; 30 опаковки (по 12 броя във всяка), Канап, 120 м; 8 броя, ластици, d = 80 мм, 1 кг, в плик; 8 броя, датник, автоматичен; 15 броя, номератор, ръчен; 30 броя, секретна лепяща лента-синя; 150 броя, тампонно мастило UV червено; 45 броя, Лепящи индекси, стрелка, в опаковка; 450 броя (25х5 във всяка), Лепящи индекси, в опаковка; 450 броя (25х5 във всяка); джоб с перфорация, кристал, А4, 45µ; 150 опаковки (100 джоба във всяка), Сезал, бял, ролка; 15 броя. Предвидените за доставка количества са прогнозни, определени на база предходно потребление на Възложителя и анализ на предстоящите за възникване потребности. Реалните количества заявени за доставка стоки може да са по- малко или повече от посочените и ще се определят според потреблението на Възложителя до достигане на прогнозната стойност на oбособената позиция без това да може да води до претенции от страна на Изпълнителя. Предвидена е възможност за доставка на непосочени в техническите спецификации стоки от предметния обхват на позиция – материали за офиса, заявявани инцидентно при възникнала необходимост и заплащани с процент търговска отстъпка, предложен от съответния Изпълнител. Срок на предстоящия за сключване договор: 18 месеца, считано от датата на подписването им. Място на изпълнение: гр. София, ул. "Екзахр Антим I"5, административна сграда на СДВР. Срокът за изпълнение на всяка постъпила периодична заявка за изпълнение е до 14 календарни дни.
Internal identifier: 609484
Main classification (cpv): 30192000 Office supplies
Lot: LOT-0002
Title: "Доставка на пощенски пликове"
Description: Обособена позиция № 2: доставка на пощенски пликове, видове и прогнозни количества, както следва: плик С6 - Размер 114/162, самозалепваща лента, бял мин.80гр./кв.м, опаковка 50 бр.; 3000 опаковки; плик - Размер 176/250 самозалепваща лента, бял мин.80гр./кв.м, опаковка 50 бр.; 3700 опаковки; плик с прозорец - Размер 110/220мм , десен прозорец , самозалепваща лента, бял мин.80гр./кв.м, опаковка 50 бр; 1500 опаковки, самозалепващ плик с разширение В4 /кафяв картон, 130г./кв. м., 250х353х40мм.- 25бр. в опаковка; 225 опаковки, самозалепващ плик с разширено дъно / кафяв, 100г./кв. м., 300х400х7,5мм.; 1500 броя, плик- размер 300/400 мм, самозалепваща лента, бял; 750 броя. Предвидените за доставка количества са прогнозни, определени на база предходно потребление на Възложителя и анализ на предстоящите за възникване потребности. Реалните количества заявени за доставка стоки може да са по- малко или повече от посочените и ще се определят според потреблението на Възложителя до достигане на прогнозната стойност на обществената поръчка, без това да може да води до претенции от страна на Изпълнителя. Предвидена е възможност за доставка на непосочени в техническите спецификации стоки от предметния обхват на обособената позиция – пощенски пликове, заявявани инцидентно при възникнала необходимост и заплащани с процент търговска отстъпка, предложен от съответния Изпълнител. Срок на предстоящия за сключване договор: 18 месеца, считано от датата на подписването им. Място на изпълнение: гр. София, ул. "Екзахр Антим I"5, административна сграда на СДВР. Срокът за изпълнение на всяка постъпила периодична заявка за изпълнение е до 14 календарни дни.
Internal identifier: 609619
Main classification (cpv): 30199230 Envelopes
Lot: LOT-0003
Title: "Доставка на термо изделия"
Description: Обособена позиция № 3: ролки - термо за принтер 110/28 м. еднопластова термохартия, подходяща за мобилни принтери, от 0,06 мм до 0,254 мм; 22 500 броя; термо ролка за система за управление на опашките-еднопластова с широчина на лентата-80мм./дължина на лентата-58 м./външен диаметър на ролката- 80 мм., диаметър на шпула- 25 мм., тегло- 70 гр./м2., 63 до 85 микрона; 3000 броя; касови термо ролки 57мм/17 м., подходящи за ПОС; 21 300 броя; термотрансферна лента 110мм/100м.Φ12,5мм и с резки по диаметъра; 225 броя; термоетикети 68х38мм- 1000 етикета в ролка; 90 ролки (по 1000 броя във всяка). Предвидените за доставка количества са прогнозни, определени на база предходно потребление на Възложителя и анализ на предстоящите за възникване потребности. Реалните количества заявени за доставка стоки може да са по- малко или повече от посочените и ще се определят според потреблението на Възложителя до достигане на прогнозната стойност на обособената позиция, без това да може да води до претенции от страна на Изпълнителя. Предвидена е възможност за доставка на непосочени в техническите спецификации стоки от предметния им обхват – термо изделия, заявявани инцидентно при възникнала необходимост и заплащани с процент търговска отстъпка, предложен от съответния Изпълнител. Срок на предстоящия за сключване договор: 18 месеца, считано от датата на подписването им. Място на изпълнение: гр. София, ул. "Екзахр Антим I"5, административна сграда на СДВР. Срокът за изпълнение на всяка постъпила периодична заявка за изпълнение е до 14 календарни дни.
Internal identifier: 609691
Main classification (cpv): 22993200 Heat-sensitive paper or paperboard