679588-2026 - Competition
Bulgaria – Air dryers – Доставка на индустриален адсорбционен изсушител на компресиран сгъстен въздух
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на индустриален адсорбционен изсушител на компресиран сгъстен въздух
Description: Доставка на индустриален адсорбционен изсушител на компресиран сгъстен въздух.Поръчката включва доставка на 1 (един) брой индустриалният адсорбционен изсушител на компресиран сгъстен въздух, техническа помощ по време на монтажните работи, наладката и функционалните изпитания и обучение на 8 (осем) специалисти на Възложителя. Изискванията към необходимото за доставка оборудване и дейностите по изпълнение предмета на поръчката са посочени в Техническо задание №22.ЕП-2.ТЗ.933/03.
Internal identifier: 605480
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39721320 Air dryers
5. Lot
Lot: LOT-0001