2. Procedure
Procedure
Title: arbeidsongevallenverzekering
Description: arbeidsongevallen verzekering AZ Ganda
Internal identifier: 2026-004
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026-004 - 1 : verzekering voor de statutaire medewerkers van AZ Jan Palfijn Gent, overeenkomstig de wet van 3 juli 1967, inclusief aanvullende waarborg excedent.
Description: verzekering voor de statutaire medewerkers van AZ Jan Palfijn Gent, overeenkomstig de wet van 3 juli 1967, inclusief aanvullende waarborg excedent.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2026-004 - 2 : verzekering voor de contractuele personeelsleden overeenkomstig de wet van 10 april 1971, inclusief aanvullende waarborg excedent en lichamelijke ongevallen verzekering voor verder genoemde persoonscategorieën.
Description: erzekering voor de contractuele personeelsleden overeenkomstig de wet van 10 april 1971, inclusief aanvullende waarborg excedent en lichamelijke ongevallen verzekering voor verder genoemde persoonscategorieën.
Internal identifier: 2