679628-2026 - Competition
Netherlands – Fleet management, repair and maintenance services – Europees openbare procedure kort- en langlopende huur voertuigen, raamovereenkomst ’27 - ’28 (en mogelijk ’29 en ’30), gemeente Apeldoorn
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Europees openbare procedure kort- en langlopende huur voertuigen, raamovereenkomst ’27 - ’28 (en mogelijk ’29 en ’30), gemeente Apeldoorn
Description: Met deze aanbesteding streeft de Gemeente naar een samenwerking met één Opdrachtnemer die op betrouwbare, flexibele en toekomstbestendige wijze voorziet in de aanvullende behoefte aan huurvoertuigen voor situaties waarin de reguliere mobiliteitsvoorzieningen niet toereikend of passend zijn. Voor het dienstvervoer beschikt de Gemeente over een eigen pool van dienstauto’s, die wordt aangevuld met gehuurde voertuigen. De gehuurde voertuigen vormen een flexibele aanvulling op de beschikbare mobiliteitsvoorzieningen en worden ingezet wanneer de eigen vervoersmiddelen niet toereikend zijn of wanneer specifieke voertuigtypen nodig zijn. Geraamde waarde is €255.000,- inclusief de twee verlengopties. De maximale opdrachtwaarde wordt hiermee €382.500,-.
Internal identifier: Kenmerk Djuma: 6158058
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50111000 Fleet management, repair and maintenance services
Additional classification (cpv): 34111000 Estate and saloon cars, 34114400 Minibuses, 34115200 Motor vehicles for the transport of fewer than 10 persons, 34136000 Vans, 34144900 Electric vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Alleen verlengingsopties.
679628-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de administración, reparación y mantenimiento de parque de vehículos – Europees openbare procedure kort- en langlopende huur voertuigen, raamovereenkomst ’27 - ’28 (en mogelijk ’29 en ’30), gemeente Apeldoorn
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Kenmerk Djuma: 6158058
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50111000 Servicios de administración, reparación y mantenimiento de parque de vehículos
Clasificación adicional (cpv): 34111000 Automóviles "familiares" AC (break) y "berlinas" AA (turismos), 34114400 Minibuses, 34115200 Vehículos de motor para el transporte de menos de diez personas, 34136000 Camionetas, 34144900 Vehículos eléctricos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Alleen verlengingsopties.