2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa energii elektrycznej do obiektów MPO Sp. z o.o. w Toruniu oraz odkup nadwyżki energii elektrycznej wytworzonej w MIOZE wraz ze świadczeniem usługi bilansowania handlowego
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego oraz odkup nadwyżki energii elektrycznej wytworzonej w MIOZE Zamawiającego wraz ze świadczeniem usługi bilansowania handlowego. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do punktów poboru energii należących do Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Toruniu oraz odkup przez Wykonawcę energii elektrycznej wytworzonej w instalacji MIOZE Zamawiającego, niewykorzystanej na potrzeby własne i wprowadzonej do sieci dystrybucyjnej. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie również pełnił funkcję Podmiotu Odpowiedzialnego za Bilansowanie handlowe energii elektrycznej: a) sprzedawanej przez Wykonawcę do punktów poboru energii Zamawiającego, b) wytwarzanej w instalacji MIOZE Zamawiającego i wprowadzanej do sieci dystrybucyjnej.
Internal identifier: DE/ZP-23/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001