679708-2026 - Competition
Poland – Special-purpose motor vehicles – Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów specjalnych dwufunkcyjnych przeznaczonych do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów specjalnych dwufunkcyjnych przeznaczonych do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji
Description: Zamawiający dokonał podziału zamówienia na dwie części: 1) Część 1 zamówienia – Dostawa fabrycznie nowego samochodu specjalnego dwufunkcyjnego o DMC 26 000 kg do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji, 2) Część 2 zamówienia – Dostawa fabrycznie nowego samochodu specjalnego dwufunkcyjnego o DMC 18 000 kg do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną z dwóch części lub na obie części zamówienia. Zamawiający będzie porównywał i oceniał każdą część oddzielnie. Przedmiotem części 1 zamówienia jest dostawa jednego pojazdu specjalnego dwufunkcyjnego do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji, trzyosiowego o dopuszczalnej masie całkowitej 26 000 kg, przeznaczonego do kompleksowego czyszczenia kanalizacji wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego, uruchomieniem i przeszkoleniem z obsługi. Wykonawca zapewni szkolenie teoretyczne i praktyczne w zakresie obsługi pojazdu dla pracowników Zamawiającego obsługujących sprzęt, przeprowadzone w siedzibie Zamawiającego. Dostarczony pojazd ma być fabrycznie nowy oraz spełniać wszelkie wymagania, o których mowa w Załączniku A do SWZ oraz w pozostałych zapisach SWZ. Przedmiotem części 2 zamówienia jest dostawa jednego pojazdu specjalnego dwufunkcyjnego do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji, dwuosiowego o dopuszczalnej masie całkowitej 18 000 kg, przeznaczonego do kompleksowego czyszczenia kanalizacji wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego, uruchomieniem i przeszkoleniem z obsługi. Wykonawca zapewni szkolenie teoretyczne i praktyczne w zakresie obsługi pojazdu dla pracowników Zamawiającego obsługujących sprzęt, przeprowadzone w siedzibie Zamawiającego. Dostarczony pojazd ma być fabrycznie nowy oraz spełniać wszelkie wymagania, o których mowa w Załączniku B do SWZ oraz w pozostałych zapisach SWZ.
Internal identifier: ZP/32/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144000 Special-purpose motor vehicles
Additional classification (cpv): 34144500 Vehicles for refuse and sewage, 34114000 Specialist vehicles, 42924730 Pressurised water cleaning apparatus, 42995000 Miscellaneous cleaning machines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 zamówienia – Dostawa fabrycznie nowego samochodu specjalnego dwufunkcyjnego o DMC 26 000 kg do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji
Description: Przedmiotem części 1 zamówienia jest dostawa jednego pojazdu specjalnego dwufunkcyjnego do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji, trzyosiowego o dopuszczalnej masie całkowitej 26 000 kg, przeznaczonego do kompleksowego czyszczenia kanalizacji wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego, uruchomieniem i przeszkoleniem z obsługi. Wykonawca zapewni szkolenie teoretyczne i praktyczne w zakresie obsługi pojazdu dla pracowników Zamawiającego obsługujących sprzęt, przeprowadzone w siedzibie Zamawiającego. Dostarczony pojazd ma być fabrycznie nowy oraz spełniać wszelkie wymagania, o których mowa w Załączniku A do SWZ oraz w pozostałych zapisach SWZ.
Additional classification (cpv): 34114000 Specialist vehicles, 34144500 Vehicles for refuse and sewage, 42924730 Pressurised water cleaning apparatus, 42995000 Miscellaneous cleaning machines
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 zamówienia – Dostawa fabrycznie nowego samochodu specjalnego dwufunkcyjnego o DMC 18 000 kg do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji.
Description: Przedmiotem części 2 zamówienia jest dostawa jednego pojazdu specjalnego dwufunkcyjnego do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji, dwuosiowego o dopuszczalnej masie całkowitej 18 000 kg, przeznaczonego do kompleksowego czyszczenia kanalizacji wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego, uruchomieniem i przeszkoleniem z obsługi. Wykonawca zapewni szkolenie teoretyczne i praktyczne w zakresie obsługi pojazdu dla pracowników Zamawiającego obsługujących sprzęt, przeprowadzone w siedzibie Zamawiającego. Dostarczony pojazd ma być fabrycznie nowy oraz spełniać wszelkie wymagania, o których mowa w Załączniku B do SWZ oraz w pozostałych zapisach SWZ.
679708-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania – Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów specjalnych dwufunkcyjnych przeznaczonych do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP/32/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144000 Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34144500 Pojazdy do transportu odpadów i ścieków, 34114000 Pojazdy specjalne, 42924730 Aparatura do czyszczenia przy pomocy wody pod ciśnieniem, 42995000 Różne maszyny czyszczące
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34114000 Pojazdy specjalne, 34144500 Pojazdy do transportu odpadów i ścieków, 42924730 Aparatura do czyszczenia przy pomocy wody pod ciśnieniem, 42995000 Różne maszyny czyszczące
Część zamówienia: LOT-0002