679772-2026 - Competition
Croatia – Scada or equivalent system – SUSTAV ZA AUTOMATSKU NAPLATU PARKIRANJA U JAVNOJ GARAŽI PAROMLIN
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: SUSTAV ZA AUTOMATSKU NAPLATU PARKIRANJA U JAVNOJ GARAŽI PAROMLIN
Description: Predmet nabave je Sustav za automatsku naplatu parkiranja u javnoj garaži Paromlin, što uključuje nabavu pripadajućih softverskih licenci, roba i usluga. Planira se implementacija svih potrebnih komponenti sustava sukladno zahtjevima u dokumentaciji, na lokaciji zatvorenog parkirališta javna garaža Paromlin.
Internal identifier: 2026-2581
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42961200 Scada or equivalent system
5. Lot
Lot: LOT-0000
Additional classification (cpv): 34926000 Car park control equipment, 34996300 Control, safety or signalling equipment for parking facilities, 32410000 Local area network, 38570000 Regulating and controlling instruments and apparatus, 42961000 Command and control system, 32323500 Video-surveillance system