2. Procedure
Procedure
Title: BRUSSEL - FOD JUSTITIE - Technisch beheer, uitbating en onderhoud van de HVAC-installaties
Description: De Opdracht heeft als voorwerp de werken, de leveringen, de diensten, het vervoer, de arbeidskracht en alle middelen die nodig zijn voor de uitvoering van het technisch beheer en het onderhoud van de verwarmings-, ventilatie- en klimaatregelingsinstallaties (HVAC) van een gebouw te 1000 Brussel.
Internal identifier: RDGB-BRU-2026-230063-342
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71315000 Building services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: RDGB-BRU-2026-230063-342 - 1
Internal identifier: 1