2. Procedure
Procedure
Title: Διαγωνισμός για ασφαλιστικές καλύψεις
Description: Διαγωνισμός για ασφαλιστικές καλύψεις - 19/2026
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Οι ασφαλιστικές συμβάσεις θα ανατεθούν για τρεις ετήσιες ασφαλιστικές περιόδους, με δυνατότητα της ΚΤΚ να διαπραγματευθεί με τον εκάστοτε ανάδοχο τη σύναψη ασφαλιστικής σύμβασης για τρεις περαιτέρω ετήσιες ασφαλιστικές περιόδους.