2. Procedure
Procedure
Title: "Dostawa wysokowydajnej stacji roboczej do analiz dużych zbiorów danych i uczenia maszynowego"
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 3 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ. Dokumentacja dotycząca zamówień publicznych jest zgodna z zasadami horyzontalnymi, zgodnie z wypracowanymi Procedurami horyzontalnymi. Zakup jest finansowany z konkursu na dofinansowanie zakupu, wytworzenia lub doposażenie infrastruktury badawczej z Funduszu odnawiania i rozwoju infrastruktury badawczej realizowanej przez Instytut Badań Zaawansowanych w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości — Uczelnia Badawcza
Internal identifier: POUZ-361/271/2026/DZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30211000 Mainframe computer
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wysokowydajnej stacji roboczej do analiz dużych zbiorów danych i uczenia maszynowego.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 3 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ. Dokumentacja dotycząca zamówień publicznych jest zgodna z zasadami horyzontalnymi, zgodnie z wypracowanymi Procedurami horyzontalnymi. Zakup jest finansowany z konkursu na dofinansowanie zakupu, wytworzenia lub doposażenie infrastruktury badawczej z Funduszu odnawiania i rozwoju infrastruktury badawczej realizowanej przez Instytut Badań Zaawansowanych w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości — Uczelnia Badawcza"
Internal identifier: POUZ-361/271/2026/DZP/1
Additional classification (cpv): 30211000 Mainframe computer
679802-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: POUZ-361/271/2026/DZP
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30211000 Komputery wysokowydajne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: POUZ-361/271/2026/DZP/1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30211000 Komputery wysokowydajne