679823-2026 - Competition
Poland – Petroleum and distillates – Dostawa od dnia 1 stycznia 2027 roku do dnia 31 grudnia 2028 roku oleju napędowego (ON) i benzyny bezołowiowej (Pb95) do stacji paliw Zamawiającego, zlokalizowanej w Złocieńcu przy ul. Piaskowej 8
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa od dnia 1 stycznia 2027 roku do dnia 31 grudnia 2028 roku oleju napędowego (ON) i benzyny bezołowiowej (Pb95) do stacji paliw Zamawiającego, zlokalizowanej w Złocieńcu przy ul. Piaskowej 8
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa od dnia 1 stycznia 2027 roku do dnia 31 grudnia 2028 roku oleju napędowego (ON) i benzyny bezołowiowej (Pb95) do stacji paliw Zamawiającego, zlokalizowanej w Złocieńcu przy ul. Piaskowej 8 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami.
Internal identifier: ZP- 1P/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09130000 Petroleum and distillates
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do stacji paliw Zamawiającego, zlokalizowanej w Złocieńcu przy ul. Piaskowej 8, w okresie od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2028 r., następujących paliw: a) oleju napędowego (ON) w ilości szacunkowej 2400 m³, b) benzyny bezołowiowej Pb95 w ilości szacunkowej 1000 m³. Podane wilości paliw są ilościami szacunkowymi i służą do kalkulacji ceny ofertowej. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia łącznej ilości zamawianego paliwa o nie więcej niż 20% w stosunku do ilości wskazanych w pkt a) i b) w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający może również zamówić ilość mniejszą od wskazanej w pkt a) i b), stosownie do rzeczywistego zapotrzebowania.