679828-2026 - Competition
Bulgaria – Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services – „ПОЧИСТВАНЕ И ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ ПРОВОДИМОСТТА НА РЕКА КОНЕВСКА В С. БАНЯ, ОБЩИНА РАЗЛОГ, ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „ПОЧИСТВАНЕ И ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ ПРОВОДИМОСТТА НА РЕКА КОНЕВСКА В С. БАНЯ, ОБЩИНА РАЗЛОГ, ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД“
Description: Предметът на поръчката представлява услуга по почистване и възстановяване проводимостта на река Коневска в границите на с. Баня, община Разлог, област Благоевград, с приблизителна дължина около 900 м. Услугата включва подготвителни дейности, премахване на храстовидна и дървесна растителност, изсичане и извозване на единични дървета, събиране и сортиране на клони, кастрене на корони, отстраняване на дребна растителност, смесен отпадък, тиня, мъртвица, блатна и храстовидна растителност, водочерпене при необходимост, отстраняване на битови отпадъци, оформяне на бреговете, демобилизация и съпътстващи услуги за контрол, доказване и приемане на изпълнените дейности. Пълният обхват на предвидените за изпълнение дейности са посочени в техническата спецификация към документацията за участие.
Internal identifier: 609935
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Предметът на поръчката представлява услуга по почистване и възстановяване проводимостта на река Коневска в границите на с. Баня, община Разлог, област Благоевград, с приблизителна дължина около 900 м. Услугата включва подготвителни дейности, премахване на храстовидна и дървесна растителност, изсичане и извозване на единични дървета, събиране и сортиране на клони, кастрене на корони, отстраняване на дребна растителност, смесен отпадък, тиня, мъртвица, блатна и храстовидна растителност, водочерпене при необходимост, отстраняване на битови отпадъци, оформяне на бреговете, демобилизация и съпътстващи услуги за контрол, доказване и приемане на изпълнените дейности. Пълният обхват на предвидените за изпълнение дейности са посочени в техническата спецификация към настоящата документация за участие!