See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Různé druhy nitroočních čoček pro korekci afakie při operaci katarakty (nebo po refrakční operaci na čiré čočce) včetně viskomateriálu
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky nitroočních čoček včetně viskomateriálu pro potřeby Fakultní nemocnice Hradec Králové na období 4 let.
Internal identifier: 38_FNHK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33731110 Intraocular lenses
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0004
Title: Sférická monofokální čočka vyrobená z hydrofobního akrylátu
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky sférických monofokálních čoček vyrobených z hydrofobního akrylátu, pro potřeby Fakultní nemocnice Hradec Králové na období 4 let.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Disperzní viskomateriál – standard
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky disperzního viskomateriálu – standard, pro potřeby Fakultní nemocnice Hradec Králové na období 4 let.
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0003
Title: Nitrooční čočka s trifokální optikou včetně torické varianty a viskomateriálu
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky nitroočních čoček s trifokální optikou včetně torické varianty a viskomateriálu, pro potřeby Fakultní nemocnice Hradec Králové na období 4 let.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0002
Title: Nitrooční čočka s rozšířenou hloubkou ostrosti (EDOF) včetně torické varianty a viskomateriálu
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky nitroočních čoček s rozšířenou hloubkou ostrosti (EDOF) včetně torické varianty a viskomateriálu, pro potřeby Fakultní nemocnice Hradec Králové na období 4 let.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0001
Title: Asférická monofokální čočka včetně torické varianty a viskomateriálu
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky asférických monofokálních čoček včetně torické varianty a viskomateriálu, pro potřeby Fakultní nemocnice Hradec Králové na období 4 let.
Internal identifier: 1