679952-2026 - Competition
Belgium – Snow-clearing services – WWV/OND/D300/2026/1 - gladheidbestrijding in districten D315 Oostende en D316 Pittem van de Provincie West-Vlaanderen
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: WWV/OND/D300/2026/1 - gladheidbestrijding in districten D315 Oostende en D316 Pittem van de Provincie West-Vlaanderen
Description: Het doel van de opdracht is het coördineren en uitvoeren van de gladheidbestrijding op gewest- en autosnelwegen beheerd door het Agentschap Wegen en Verkeer in districten D315 – Oostende en D316 - Pittem van de provincie West-Vlaanderen gedurende de winterdienstperiode.
Internal identifier: WWV/OND/D300/2026/1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 63712000 Support services for road transport
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: WWV/OND/D300/2026/1_P1
Description: Het doel van de opdracht is het coördineren en uitvoeren van de gladheidbestrijding op gewest- en autosnelwegen beheerd door het Agentschap Wegen en Verkeer in districten D315 – Oostende en D316 - Pittem van de provincie West-Vlaanderen gedurende de winterdienstperiode. • Perceel 1: het coördineren en uitvoeren van een wegenactie (eventueel met sneeuwruimen) voor de gladheidbestrijding op wegen en aanliggende fietspaden in district D315 Oostende.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: WWV/OND/D300/2026/1_P2
Description: Het doel van de opdracht is het coördineren en uitvoeren van de gladheidbestrijding op gewest- en autosnelwegen beheerd door het Agentschap Wegen en Verkeer in districten D315 – Oostende en D316 - Pittem van de provincie West-Vlaanderen gedurende de winterdienstperiode. • Perceel 2: Het coördineren en uitvoeren van een fietspadenactie (eventueel met sneeuwruimen) voor de gladheidbestrijding op vrijliggende en verhoogde fietspaden en aanliggende fietspaden in district D315 Oostende die niet kunnen uitgevoerd worden om technische redenen in perceel 1.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: WWV/OND/D300/2026/1_P3
Description: Het doel van de opdracht is het coördineren en uitvoeren van de gladheidbestrijding op gewest- en autosnelwegen beheerd door het Agentschap Wegen en Verkeer in districten D315 – Oostende en D316 - Pittem van de provincie West-Vlaanderen gedurende de winterdienstperiode. Perceel 3: het coördineren en uitvoeren van een wegenactie (eventueel met sneeuwruimen) voor de gladheidbestrijding op wegen en aanliggende fietspaden in district D316 Pittem.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: WWV/OND/D300/2026/1_P4
Description: Het doel van de opdracht is het coördineren en uitvoeren van de gladheidbestrijding op gewest- en autosnelwegen beheerd door het Agentschap Wegen en Verkeer in districten D315 – Oostende en D316 - Pittem van de provincie West-Vlaanderen gedurende de winterdienstperiode. Perceel 4: Het coördineren en uitvoeren van een fietspadenactie (eventueel met sneeuwruimen) voor de gladheidbestrijding op vrijliggende en verhoogde fietspaden en aanliggende fietspaden in district D316 Pittem die niet kunnen uitgevoerd worden om technische redenen in perceel 3.
Internal identifier: 4