679955-2026 - Competition
Bulgaria – Repair and maintenance services of playground equipment – Поддържане и ремонт на детски, спортни и фитнес площадки, парково оборудване и елементи на градския дизайн на територията на гр. Русе
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Поддържане и ремонт на детски, спортни и фитнес площадки, парково оборудване и елементи на градския дизайн на територията на гр. Русе
Description: Предметът на обществената поръчка включва поддържане, ремонт и подмяна на съоръжения, настилки и ограждения по детски, спортни и фитнес площадки и зони за свободно разхождане на кучета на територията на гр. Русе. Срок за изпълнение на обществената поръчка: 4 години. Възложителят си запазва правото за подновяване, в случаите когато до изтичане срока на договора не е сключен нов договор за изпълнение на услугите, предмет на настоящия договор. Подновяването е за срок до сключване на договор с избран въз основа на обществена поръчка изпълнител, но за не повече от 1 година. ​​​​​​​ На изпълнение подлежат следните дейности: 1. Боя за бетонови повърхности - м2 2. Блажна боя за дървени повърхности - м2 3. Грунд за метални повърхности - м2 4. Боя за метални повърхности - м2 5. Лак на водна основа за дървени повърхности - м2 6. Обработени елементи от висококачествена дървесина с размер на профил – дебелина 4-4,5 см и ширина 8-9 см - лм 7. Доставка на материали, подмяна на компрометирани елементи и извършване на ремонт на съществуващи съоръжения, метални решетки, парапети, конструкции, полагане на замаски, подготовка на пясъчници за подмяна и допълване с пясък, боядисване, грундиране, лакиране, обработка на повърхности за последваща обработка и всички други дейности свързани с изпълнението на ремонтните дейности свързани с обекта на договора - ч.ч 8. Решетки, парапети, капаци, скари и други изделия от стомана - кг. 9. Парапет външен от нераждаема стомана - м 10. Мрежа стоманена поцинкована - кг. 11. Мрежа стоманена с пвц покритие с различен диапазон на отвора - кг. 12. Ударопоглъщаща настилка – съгл. Наредба 1, чл. 52, ал.(1) и ал. (2) - м2 13. Демонтаж съществуващи съоръжения - брой 14. ,Обработени елементи от висококачествена Дървесина за скара на пясъчници с размери – дебелина 3,5-4 см и ширина 5-6 см - лм 15. Седалка /кош/ за люлка за деца от 0 до 3 години без синджири - брой 16. Седалка за люлка за деца от 3 до 12 години без синджири - брой 17. Синджири на люлки - брой 18. Шегели на люлки - Брой 19. Лагерно тяло на люлка - брой 20. Улей от стъклопласт за пързалка за височина на платформа 60 см - брой 21. Улей от стъклопласт за пързалка за височина на платформа 80 см - брой 22. Урав улей от стъклопласт за пързалка за височина на платформа 100 см - брой 23. Улей от стъклопласт за пързалка за височина на платформа 125 см - брой 24. Улей спирала от стъклопласт - брой 25. Двоен улей за пързалка с височина 100 см - брой 26. Елементи от цветен полиетилен с висока плътност HDPE с дебелина 10 мм - м2 27. Елементи от цветен полиетилен с висока плътност HDPE с дебелина 15 мм - м2 28. Елементи от цветен полиетилен с висока плътност HDPE с дебелина 19 мм - м2 29. Илюминатор/люк за детски съоръжения - м2 30. Извършване на ремонт, чрез заваръчни шевове - ч.ч. 31. Врати на огради на детски площадки - брой 32. Панти на врати на огради на детски площадки - брой 33. Платформа от алуминиев рифел - м2 34. Затварящи устройства /резета/ на врати на огради на детски площадки - брой 35. Анкерни болтове за укрепване на детски, спортни съоръжения, пейки и кошчета - брой 36. Бетонов фундамент за укрепване на детски и спортни съоръжения , пейки и кошчета - брой 37. Пружина за клатушка - брой 38. ПВЦ тапи за скриване на болтове и гайки - брой 39. Армирано въже за детски съоръжения - лм 40. Конектори за армирано въже - брой 41. Лагерно тяло на люлка везна - брой 42. Лагерно тяло на външен фитнес уред - брой 43. Специализирани механизми на външни фитнес уреди - брой 44. Специализирани механизми на външни стрийт уреди - брой 45. Информационни табели - брой 46. Детски елемент „Морски шах“ - брой 47. Лагерно тяло на въртележка - брой 48. Бетонови тротоарни плочи на детски и спортни площадки - м2 49. Ремонт на компрометирана бетонова настилка на детски и спортни площадки - м2 50. Ремонт на компрометирана асфалтова настилка на детски и спортни площадки - м2 51. Бетонови бордюри - лм 52. Насипи от хумусна смес около настилки - м3 53. Изкопи около детски и спортни площадки - м3 54. Натоварване ръчно и превоз на отпадъци с камион - м3 55. Доставка и полагане на пясък за участъци определени за ремонт - м3 56. Кофраж - м2 57. Арматура - м2 58. Финни замазки върху бетонови терени - м2 59. Оградни пана от електрозаварена тел с височина 100 см - лм 60. Оградни пана от тръбна конструкция с височина 100 см - лм 61. Футболна врата - брой 62. Мрежа за футболна врата - брой 63. Табло за баскетболен кош - брой 64. Ринг за баскетболно табло - брой 65. Мрежа за баскетболен кош - брой 66. Тунел за детски съоръжения - брой 67. Оградни колони за спортни площадки с размери с височина 300 см - брой 68. Оградни колони за детски площадки с размери с височина 100 см - брой 69. Външна кофа на кошче за дребни битови отпадъци от поцинкована ламарина, прахово боядисана с височина 37 см и диаметър 28 см - брой 70. Вътрешна кофа на кошче за дребни битови отпадъци от поцинкована ламарина с височина 28 см и диаметър 26 см - брой 71. Вътрешна кофа на кошче за дребни битови отпадъци от поцинкована ламарина с височина 43 см и диаметър 31 см - брой 72. ОСБ плоскости за ремонт на покриви на беседки и др. - м2 73. Битумни керемиди за ремонт на покрив на беседки - м2 74. Седалка за велоергометър - Бр. 75. Дезинфекциран пясък за допълване на пясъчници - тон
Internal identifier: 609854
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50870000 Repair and maintenance services of playground equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: ​​​​​​​На изпълнение подлежат следните дейности: 1. Боя за бетонови повърхности - м2 2. Блажна боя за дървени повърхности - м2 3. Грунд за метални повърхности - м2 4. Боя за метални повърхности - м2 5. Лак на водна основа за дървени повърхности - м2 6. Обработени елементи от висококачествена дървесина с размер на профил – дебелина 4-4,5 см и ширина 8-9 см - лм 7. Доставка на материали, подмяна на компрометирани елементи и извършване на ремонт на съществуващи съоръжения, метални решетки, парапети, конструкции, полагане на замаски, подготовка на пясъчници за подмяна и допълване с пясък, боядисване, грундиране, лакиране, обработка на повърхности за последваща обработка и всички други дейности свързани с изпълнението на ремонтните дейности свързани с обекта на договора - ч.ч 8. Решетки, парапети, капаци, скари и други изделия от стомана - кг. 9. Парапет външен от нераждаема стомана - м 10. Мрежа стоманена поцинкована - кг. 11. Мрежа стоманена с пвц покритие с различен диапазон на отвора - кг. 12. Ударопоглъщаща настилка – съгл. Наредба 1, чл. 52, ал.(1) и ал. (2) - м2 13. Демонтаж съществуващи съоръжения - брой 14. ,Обработени елементи от висококачествена Дървесина за скара на пясъчници с размери – дебелина 3,5-4 см и ширина 5-6 см - лм 15. Седалка /кош/ за люлка за деца от 0 до 3 години без синджири - брой 16. Седалка за люлка за деца от 3 до 12 години без синджири - брой 17. Синджири на люлки - брой 18. Шегели на люлки - Брой 19. Лагерно тяло на люлка - брой 20. Улей от стъклопласт за пързалка за височина на платформа 60 см - брой 21. Улей от стъклопласт за пързалка за височина на платформа 80 см - брой 22. Урав улей от стъклопласт за пързалка за височина на платформа 100 см - брой 23. Улей от стъклопласт за пързалка за височина на платформа 125 см - брой 24. Улей спирала от стъклопласт - брой 25. Двоен улей за пързалка с височина 100 см - брой 26. Елементи от цветен полиетилен с висока плътност HDPE с дебелина 10 мм - м2 27. Елементи от цветен полиетилен с висока плътност HDPE с дебелина 15 мм - м2 28. Елементи от цветен полиетилен с висока плътност HDPE с дебелина 19 мм - м2 29. Илюминатор/люк за детски съоръжения - м2 30. Извършване на ремонт, чрез заваръчни шевове - ч.ч. 31. Врати на огради на детски площадки - брой 32. Панти на врати на огради на детски площадки - брой 33. Платформа от алуминиев рифел - м2 34. Затварящи устройства /резета/ на врати на огради на детски площадки - брой 35. Анкерни болтове за укрепване на детски, спортни съоръжения, пейки и кошчета - брой 36. Бетонов фундамент за укрепване на детски и спортни съоръжения , пейки и кошчета - брой 37. Пружина за клатушка - брой 38. ПВЦ тапи за скриване на болтове и гайки - брой 39. Армирано въже за детски съоръжения - лм 40. Конектори за армирано въже - брой 41. Лагерно тяло на люлка везна - брой 42. Лагерно тяло на външен фитнес уред - брой 43. Специализирани механизми на външни фитнес уреди - брой 44. Специализирани механизми на външни стрийт уреди - брой 45. Информационни табели - брой 46. Детски елемент „Морски шах“ - брой 47. Лагерно тяло на въртележка - брой 48. Бетонови тротоарни плочи на детски и спортни площадки - м2 49. Ремонт на компрометирана бетонова настилка на детски и спортни площадки - м2 50. Ремонт на компрометирана асфалтова настилка на детски и спортни площадки - м2 51. Бетонови бордюри - лм 52. Насипи от хумусна смес около настилки - м3 53. Изкопи около детски и спортни площадки - м3 54. Натоварване ръчно и превоз на отпадъци с камион - м3 55. Доставка и полагане на пясък за участъци определени за ремонт - м3 56. Кофраж - м2 57. Арматура - м2 58. Финни замазки върху бетонови терени - м2 59. Оградни пана от електрозаварена тел с височина 100 см - лм 60. Оградни пана от тръбна конструкция с височина 100 см - лм 61. Футболна врата - брой 62. Мрежа за футболна врата - брой 63. Табло за баскетболен кош - брой 64. Ринг за баскетболно табло - брой 65. Мрежа за баскетболен кош - брой 66. Тунел за детски съоръжения - брой 67. Оградни колони за спортни площадки с размери с височина 300 см - брой 68. Оградни колони за детски площадки с размери с височина 100 см - брой 69. Външна кофа на кошче за дребни битови отпадъци от поцинкована ламарина, прахово боядисана с височина 37 см и диаметър 28 см - брой 70. Вътрешна кофа на кошче за дребни битови отпадъци от поцинкована ламарина с височина 28 см и диаметър 26 см - брой 71. Вътрешна кофа на кошче за дребни битови отпадъци от поцинкована ламарина с височина 43 см и диаметър 31 см - брой 72. ОСБ плоскости за ремонт на покриви на беседки и др. - м2 73. Битумни керемиди за ремонт на покрив на беседки - м2 74. Седалка за велоергометър - Бр. 75. Дезинфекциран пясък за допълване на пясъчници - тон При подготовка на предложенията си и остойностяване на дейностите, предмет на настоящата поръчка, участниците следва да предвидят в тях всички преки и непреки разходи за изпълнението им, като основните са: При необходимост от извършване на ремонтни дейности, обекта следва да бъде ограден и обозначен по подходящ начин с цел недопускане на лица по време на ремонта. Изпълнението на дейностите се извършва след възлагане с поставени срокове, съобразени с обема на възложената задача. Разходите за дейностите, следва да не надвишават определените за съответната календарна година бюджетни средства. При пълно или частично неизпълнение на възложена работа, същата не се заплаща и на изпълнителя се налага санкция в размер на 500 евро. Приемане на изпълнената работа се извършва веднъж месечно до 10-то число на следващия месец, с издаване на протоколи/актове за извършена работа, в които са отразени – обекти, дейности, единични цени на съответните дейности, обема на извършената работа и нейната стойност. Представените протоколи от страна на изпълнителя се проверяват, при необходимост коригират от упълномощено от кмета на Община Русе длъжностно лице.