679998-2026 - Competition
Netherlands – School books – Leermiddelen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Leermiddelen
Description: De opdracht betreft het leveren van leermiddelen aan het interne leermiddelenfonds van opdrachtgever. Inschrijver dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen (Bijlage 1). De aan te besteden opdracht betreft leermiddelen (met uitzondering van eigen materiaal, open leermateriaal, niet door inschrijver te leveren leermiddelen en pilots), die door opdrachtgever voor leerlingen verplicht worden gesteld. De aanbesteding en het onderdeel gunning daarvan, gebeurt op basis van de consumentenprijs van nieuwe leerboeken. De gunning gaat uit van 100% nieuwe leerboeken. Zie aanbestedingsdocumenten
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 22111000 School books
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1