680013-2026 - Competition
Bulgaria – Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages – Доставка на компютърна техника за нуждите на Софийски Университет „Св. Климент Охридски” по две обособени позиции
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на компютърна техника за нуждите на Софийски Университет „Св. Климент Охридски” по две обособени позиции
Description: Обект на настоящата обществена поръчка е „доставка“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП като избраният изпълнител следва да осигури доставка, въвеждане в експлоатация и гаранционна поддръжка на компютърна техника разделена на две обособени позиции: Обособена позиция №1: Настолни компютри за нуждите на проект OttomanCore, договор № 101170435 - 2 бр. Обособена позиция №2: Монитори за нуждите на проект OttomanCore, договор № 101170435 - 4 бр.
Internal identifier: 610603
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30000000 Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Настолни компютри за нуждите на проект OttomanCore, договор № 101170435
Description: За изпълнение на предмета на поръчката избраният изпълнител следва да осигури доставка, монтаж/инсталация и въвеждане в експлоатация и гаранционна поддръжка на 2 бр. Настолни компютри за нуждите на проект OttomanCore, договор № 101170435
Internal identifier: 610622
Main classification (cpv): 30213300 Desktop computer
Lot: LOT-0002
Title: Монитори за нуждите на проект OttomanCore, договор № 101170435
Description: За изпълнение на предмета на поръчката избраният изпълнител следва да осигури доставка, монтаж/инсталация и въвеждане в експлоатация и гаранционна поддръжка на 4 бр. Монитори за нуждите на проект OttomanCore, договор № 101170435.
Internal identifier: 610627
Main classification (cpv): 30231300 Display screens